Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A kérdésem lányokhoz szól!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdésem lányokhoz szól! Volt olyan pasi a környezetedben, aki egy nyikhaj volt és nem jött be, de mikor kigyúrta magát már nagyon tetszett (esetleg össze is jöttetek)?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, mennyire változik meg a benyomás ilyen esetben!
2009. szept. 30. 12:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
hat.. nekem mar eleve nem jönnek be a kigyurt pasik. nem az a lenyeg.
2009. szept. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

olyanra gondolok, hogy feltűnően vékony volt a srác, az összes csontja látszott, szinte "szúrta a szemed", és az a srác pakolt magára egy 7-8 kiló izmot, és most nagyon szép szálkás teste van, definiált izmokkal. Nem arra gondolok, hogy Robika 70 kilós volt, átlagos testalkatú, és utána 120 kilós színizom hegyomlást csinált magából mindenféle szúrkával meg tablettával, és most vastagabb alkarja van mint a törzsed :D:D

Csak egy sovány gyerekből szép izomzatú deltás srác lett!

2009. szept. 30. 13:03
 3/15 A kérdező kommentje:
Jah, amúgy ilyeneket ne írjatok hogy nem az izom a lényeg, mert nem arra vagyok kíváncsi! Hogy volt e ilyen pasi, vagy sem!
2009. szept. 30. 13:04
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tuti nem kéne egy olyan csaj ,akinek soványan nem kellettem,és kigyúrva meg kellenék, mert ő biztos,hogy nem magamért szeretne ,és biztos hogy egy felszínes ribi.

Persze számít a külső ,de nem ilyenek fogják befolyásolni akkor sem a dolgokat.

2009. szept. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Úgy látom a kérdésemre nem fogok választ kapni, csak mindenkinek véleménye van egy kiragadott rész kapcsán.


Utolsó hozzászóló, Te csak gondolkodj így, de ne feledd, hogy az emberek is "ösztön" alapján működnek, szóval Te nem vagy befolyással arra, hogy ki tetszik, vagy ki nem!!

Lehet, hogy egy ócska ruhában észre se vesznek, de felveszel egy olyat, hogy a csajok szólítanak le! Mit csinálsz, elküldöd, hogy "figyelj má, húzzá el mert tudom hogy csak a ruhám miatt tetszek!"

Gondolkodj már!!!

2009. szept. 30. 13:32
 6/15 anonim ***** válasza:

Köszi van barátnőm ,aki tudom,hogy miért szeret. :)

És igen. Nem az én stílusom májerkedni. Azt meghagyom a sok butának akik így akarnak hódítani ,mert máshogy nem megy nekik. És te látsz bele olyanokat a mondanivalómba ,amik nincsenek benne. Attól,hogy ösztönlény... az ember azért ember,hogy tudjon uralkodni rajtuk. Amúgy meg ha neked az az életcélod,hogy megd*gj minden anyagias k*rvát,akkor tedd, csak írtam ,hogy nem mindenkinek ez a célja. Nekem más céljaim vannak. És lányokból már megtaláltam azt ,akit nekem rendelt a sors. Ha túl belemész ilyen dolgokba, egy idő után rájössz,hogy nincs igazán életcélod.

És igen fontos a külső , de van egy mondás : Külső megfog, belső megtart.

2009. szept. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van ilyen buxa, nem is kevés. De mégtöbb az olyan akinek nem jött be a gyerek csak miután armaniba kezdett járni és béjemvé kulcsot pörgetni az ujja körül.
2009. szept. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

13:55

Köszönöm a válaszod! Örülök, hogy egy lány válaszolt a kérdésemre. Ezért először. Másodszor, hogy kis betűvel írod, hogy te. Így: te. Biztos ezért szeret a barátnőd, egy ilyen ritka intelligens embert! Ezért már gratulálok is!

Olyan baromságokat hordasz össze, hogy bár hülye buta állat lennék, és nem jönnék rá, hogy nem is kapisgálod, mert sajnos leviláglik, és kissé ideges is lettem.

Amúgy ki a rák vagy, hogy az életcélomról beszélsz? Barátnőm sem volt még!!! Te meg azt látod a dolog mögé, hogy többet kúrok mint Te, és irígy vagy rám (vagyis akit képzelsz), mint a sz*r.


Elegem van a sok f*szból akik azért járnak ide és írnak, hogy megmutassák az önérzetüknek milyen k*rva értékes emberek.

Pont ez a bajom!! Azért mert nem vagyok elég férfias, hogy a buta faszokkal felvegyem a versenyt, és bármelyik f*szláma segg topa paraszt állat nővel mászkál, nekem meg nincs. Biztos félnek a magamfajtától, mert a veséjükbe látok, és kényelmetlen, főleg egy nőnek azok sokkal jobban érzik...

Mindenkinek szép napot, okosodjatok! Én meg nőni fogok!

2009. szept. 30. 16:21
 9/15 anonim ***** válasza:

felesleges időpocsékolás szerintem, ha tapadnának a csajok a bruce lee izmaidra, akkor 30kilósan is fel tudnád őket szedni, ha meg így se, akkor úgy se.

a nők nem ösztönlények. hozzáteszem, hogy sajnos. :)

2009. szept. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
akkor már inkább legyen sovány
2009. szept. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!