Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A kérdésem lányokhoz szól!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdésem lányokhoz szól! Volt olyan pasi a környezetedben, aki egy nyikhaj volt és nem jött be, de mikor kigyúrta magát már nagyon tetszett (esetleg össze is jöttetek)?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, mennyire változik meg a benyomás ilyen esetben!
2009. szept. 30. 12:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
47%

Hidd el tényleg zavarja őket, hogy egyből leveszed a mi a kamu szöveg mögött van, néha komolyan kellemetlenül érzik magukat amikor rákérdezek valamire amit nem mondtak ki, és utólag meg kinyögik, hogy jé tényleg így van csak még magam se tudtam. Míg képesek fülig beleesni az ilyen rémprimitív f*szkalapokba, akik nem tudnak kinyögni 2 értelmes mondatot nekik őszintén arról, hogy mit is éreznek irántuk. És mikor kívülállóként az orrod előtt látod hogy le se sz*rja a csajt valójában csak egy nyomorult dísznek tartja, de min egy interaktív maszturbátornak viszont a csaj meg ott olvadozik tőle fel tudna robbantani a düh. Cserébe meg kamudumát meg ígérgetést, roszabb esetben pár sallert meg megcsalást kap, ami után meg megy a sírás-rívás, hogy "miért vagyok ilyen szerencsétlen, jajj szegény fejem, megaláztak, elhagytak, biztos egy tehetetlen hülye vok, engem ver a sors" Hát az ilyen marhákat komolyan nem tudom sajnálni amikor ilyen csőlátásúak és csak idő kérdése h jön a pofáraesés, aztán az orruk előtt meg olyanok mennek el akik sokkal jobban megszolgálnák amit kapnak, becsülik a másikat, netán még nőként tudnak arra felnézni aki megérdemli.

Megjegyzem a jelentős hányada a buxáknak véletlen se érdemli, hogy úgy nézz rájuk mint egy nőre szokás, mert ugyanolyan sötétek mint a paraszt akivel kavarnak, olyan káromkodásokat tudnak megereszteni hogy bakancsal taposnám ki a méhüket legszívesebben, és a legzavaróbb hogy a társadalom java kezd ilyenné válni. És ezért nem látok jövőt ebben a fertőben se az országnak se az egyénnek!

2009. szept. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Utolsó hozzászóló, örülök, hogy valaki LÁT. Amúgy azért nem teljes a kép, de aztán veled lehetne eszmét futtatni!

A többieknek is köszönöm a hasznos válaszokat!

2009. szept. 30. 21:14
 13/15 anonim ***** válasza:
15:21-es, tök igazad van!!!
2009. szept. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Nekem volt ilyen tapasztalatom. Igen, számít az izom szerintem. Egy nő/lány biztonságban akarja érezni magát. Biztonságérzetet ad az izom.
2009. okt. 1. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nálam a szitu nem sokat változott. Max annyit,hogy jobban megnéznek a nők. Nem minden az izom! Nem ettől fognak a nyakadba ugrani,de ha arányosan vagy izmos szerintem az jó pont.


F17

2009. nov. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!