Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiúk! Ti engednétek, hogy pl....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti engednétek, hogy pl. egy jó haverotok nálatok aludjon?

Figyelt kérdés

Úgy gondoltam,hogy ti is ugyan abban az ágyban alszotok mert pl.máshol nincs hely.

Ha nem,miért nem?

Ha igen,nem éreznétek fura szitunak?

Légyszi, kort is írjatok.


2019. febr. 17. 21:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Igen. Akár több is lehet egy szimpla alvásnál.
2019. febr. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy jó hàzi buli után akár 5-en is alszunk egy ágyban nincs ebbe semmi..

18f

2019. febr. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

aludt... szó szerint aludt, hiába pedzegettem, h kiverjük-e vagy lecumiznam.. sztem félt😃 szóval nem volt semmi... regfeli erekciójára is rákérdeztem, h tényleg áll, muti! de villantotta a mindent takaró nadrágját és szaladt el wcre😃 (persze nem kiverni)..

pedig leszoptam volna 🤣

2019. febr. 21. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Tobb hsver is aludt nalam. Volt akit aztan egesz ejjel szoptam volt akivel csak aludtunk. Semmi extra
2019. febr. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!