Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Srácok, milyen érzés volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, milyen érzés volt amikor haverotok először ment el a szátokban?

Figyelt kérdés

Éreztétek hogy megfeszül a farka, vagy milyen? :D


18/F



2018. máj. 2. 15:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Ez engem is nagyon érdekel mert már nagyon ki szeretném probálni:D 23f
2018. máj. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
Nagyon jó volt. Éreztem, ahogy elkezd pumpálni, majd telenyomja a szám finom nedűvel :)
2018. máj. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
A barátommal elég sokára sikerült összejönnöm. Előtte már volt több kapcsolatom, orál oda-vissza, amit élveztem. De a barátom más volt. Izgatottan vettem a számba a farkát, ápp ügy, mint amikor évekkel korábban az első cerkát. Nagyon jó érzés volt, hogy pont a sok évtizedes barátságunk teljesedik ki, hogy leszophatom. Hosszan játszottam a farkával, nyalogattam, bevettem, majd ismét nyalogattam. Aztán bevettem, és tövig toltam a számba. többet nem is engedtem ki onnan, amíg meg nem remegett, és telelőtte friss, meleg spermával a számat. És én csak nyeltem, nyeltem az utolsó cseppig. Közben hallottam a barátom nyögéseit, zihálását, végül a sóhajt, amikor beleélvezett a számba.
2018. máj. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Ápp ügy....jovan XD
2018. máj. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

A haverról sajna lemaradtam, marad az internetes megoldás... feltéve ha még ebben az életben találok valakit aki válogatott módszerekkel megcumiztat. Vicces de előbb találni csajt dugásra mint pasit aki cumiztatna :D


30f bi uni

2018. máj. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Eleg fura

Fogadasbol szoptam le, azota szinte naponta lecumizom mar megszoktam es megszerettem :D

2018. máj. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
5 ös! Bármikor leszophatsz 100 féleképpen is akár. Imádom ha szopnak
2018. máj. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem a haverom volt de meglepő és nagyon élveztem Rem sokszor fogom még
2018. máj. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé kilőtt,de lenyaltam mindenhonnan és lenyeltem. 21/f
2018. máj. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
nemtudom, de mar ki akarom probalni😭😭
2018. máj. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!