Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lennétek egy olyan kapcsolatba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lennétek egy olyan kapcsolatban ahol harmadikként vagytok jelen?

Figyelt kérdés
Elegem lett! Nagyon szeretem a párom! Ő 35 évvel idősebb mint Én, de nem is ez a próbléma, hanem, hogy neki 7éve van barátnője. Mi lassan egy éve leszünk együtt. De elegem lett! Úgy érzem semmibe vesz. Részben Én is hibás vagyok, mert bele mentem. Elejétől fogva tudtam a barátnőjéről. Az igazság az, hogy csak bevezetést szerettem volna... E kapocsolatom előtt csak barátnőim voltak. Majdnem 30 voltam, hogy végre engedtek a vágyaimnak... Ő tökéletesen beleillik az ideálomba. Sőt... nagyon is ki tudja mutatni szeretetét. (Bár néha úgy tűnik, hogy csak megjátsza). Hetente egyszer találkozunk, de minden nap veszélünk telefonon. Olyan mintha egy igazi párkapcsolatban lennék. Sőt! Az is, csak ne játszana kettős életet! Hétvégén barátnője mellett van. Olyankor nem beszélünk telefonon sem... persze mikor Én vagyok nála, akkor a kötelező 9 órási hívást ki nem hagyná!!!! Úgy beszélget vele mintha Én ott sem lennék :( Nagyon zavar, mert Én meg Szerelmes vagyok... Mostanában Nagyon sokat mondja, hogy szeret. Soha nem gondolta volna, hogy ilyen későn fogok az életébe toppani... Nagyon meggyőző! Igazság szerint el is hiszem. De ott az a Nő.... Azt mondja, nincs már köztük szex, csak sajnálja ott hagyni... de nem is Érdekel! Az bosszant, hogy semmibe vesz. Legszívesebben egy olyan kapcsolatott szeretnék, amiben csak Én vagyok. Semmire sem vágyom jobban... De így csak egy szex partnernek érzem magam. Amiben ő általa hangzanak el súlyós szavak. Az én érzéseim tiszták. Nem játszanák senki érzéseivel... :(

2019. febr. 16. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
3 évig így voltam, de átvágtak
2019. febr. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti nem mennek bele
2019. febr. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Első! Mesélnél róla?
2019. febr. 16. 19:23
 4/6 Spiritrobber ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy őszintén szeret és nem úgy fest mintha a nőt már nem szeretné. Arra sem vennék mérget ha nincs szex ha már ennyire erős a kapcsolat.


Szerintem Te csak kellemes kiegészítő vagy és az is maradsz.

2019. febr. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én belemennék

25F

2019. febr. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudjátok elgondolkodva így útólag azt mondom, hogy ebben csak is magam hozhatók döntést. Tegnap Tisztáztunk mindent a párommal.Soha nem lehet más véleményére adni, mert ő nincs/nem érzi àt azokat az érzelmeket. Imádom és nem hagyom, hogy ilyen közzénk álljon. Nyíltan nem szeretnénk felválalni. Legalább is ő biztos nem. Én sem akarok hencegni vele... Amiket kapok, azokat meg megélem csendesen. Fantasztikus mikor lopott csókok itt-ott meg eshetnek. Annál nagyobb izgalom nincs is. Teljesen zavarba ejtő, de még is imádom. Fantasztikus pasi, és ha kell akkor egész életemet képes vagyok titokban leélni. Annyi érzelem van ebben a kapcsolatban. Nők íránt nem éreztem így! Imádom minden porcikáját. Olyan finom ajka van....
2019. febr. 18. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!