Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexuálisok! Rajtatok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuálisok! Rajtatok a vallás segített abban hogy elnyomjátok ezen vágyaitokat véglegesen? Én hiába próbálom mindig bűnbe esek és olyanokra gondolok amikre nem lenne szabad

Figyelt kérdés

2019. febr. 15. 22:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
65%

Uramisten. Én tiszteletben tartom mások vallását de hogy valaki ilyen szinten agy mosott legyen...

A homoszexualitással biszexualitással semmi baj nincs, már az egyházatok is kimondta, és ha van isten nem arra teremtette az embert hogy szenvedjen.

2019. febr. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
66%

Nem akartam elnyomni, mert benne van a szóban , hogy elnyomsz valamit ami amúgy létezik. Én meg önmagamat végképp nem szeretem becsapni.:)

A vallás meg aztán az utolsó dolog lenne amihez fordulnék.

2019. febr. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
72%

Kedves kérdező!

Egy olyan kategóriába írtad a kérdést, ahol olyan emberektől kapsz választ, akik a saját nemükhöz (is) vonzódnak.

Szinte ugyanezt a kérdést írtam ki 1-2 éve a vallás kategóriában és ott senki nem bíztatott, hogy persze, csináld, ami jól esik.

Ha azért ide írtad, mert ezeket a válaszokat akartad hallani, akkor felesleges volt kiírni, mert ezzel csak a saját lelkiismeretedet próbálod nyugtatni.

2019. febr. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 nightlover ***** válasza:

szia. gondolom a problémád gyökere az, hogy a biblia elítéli a melegeket. a bibliában az is benne van, hogy Isten mindenkit a saját mására teremtett, hogy minden embert szeret. És mi is lenne a te bünöd? az, hogy egy másik férfit szeretnél? a szeretet maga Isten. A szeretet nem lehet rossz. és ha annak is érzed a másfajta szeretetnél sokkal nagyobb bűnök is vannak amiket Isten megbocsájt és amikkel együtt szeret minket :)

talán ez a cikk segíthet:


[link]

2019. febr. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
24%

Ne botránkozz meg, de ez is rendben van?

[link]

Vagy ha nem, akkor ezt miért büntetjük? Vagy miért büntetjük azt, ha egy szülő a gyerekével közösül?

Ki mondta azt, hogy a homoszexualitás rendben?

2019. febr. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert a homoszexualitás két felnőtt ember között alapulhat kölcsönös beleegyezésen, ha valaki leteperi a saját gyerekét vagy a disznóját, az pedig már nem.
2019. febr. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
27%
Ha egy nagykorú nem ellenkezik, sőt, beleegyezik, hogy a saját szüleivel, testvéreivel, mittudomén, az normális?
2019. febr. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
84%
Rajtam az segített, amikor beláttam és elfogadtam azt, hogy bi vagyok, elnyomtam a vallásra irányuló "vágyaimat" véglegesen.
2020. okt. 10. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!