Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Egy biszexuális lány lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy biszexuális lány lehet vallásos? Nem tiltja ezt a vallás?

Figyelt kérdés

Még kiskoromban meg lettem keresztelve, és hiszek is Istenben, de nem tudom, hogy normális-e az ilyen, hogy vallásos vagyok, és nem heteroszexuális.

(És még arra lennék kíváncsi, hogy "vallásosan" normális, hogy olyan féle zenéket hallgatok mint pl.: A Slipknot, vagy Marilyn Manson.)

(Feltettem már a Vallás-os kategóriában, de úúgy gondolom, hogy ide is tartozik)

A válaszoakt előre is köszönöm:)



2016. júl. 9. 21:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Miért nem kérdezed meg erről a papotokat?
2016. júl. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Üres tükör ***** válasza:
100%
Vannak vallasos melegek es a zenei izleseddel sincs semmi baj. Attol meg, hogy vallasos vagy nem kell minden dogmat kovetned.
2016. júl. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%
A keresztenyseg, iszlam tiltja a homoszexualitast, es a bi szexualitas is az valamennyire.
2016. júl. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha a Bibliát szóró-szóra vennénk akkor kb. minden ember bűnös. Eleve benne van, hogy nem gyermeknemzés céljával, csupán élvezet miatt közösülni bűn.


A vallás ma már csak irányt mutat. Csak ugye egy 2000 éves történelmi dolgot nem lehet csak úgy átírogatni, meg frissítgetni, mint a Wikipédiát.

Szóval lehetsz vallásos attól, hogy bi vagy.

2016. júl. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hűha :D sajnos nem tudom a megfelelő választ adni :/ de én is biszex lány vagyok és szoktam slipknotot és marilyn mansont hallgatni (mondjuk és majdnem minden féle zenét hallgatok) és ráadásul Istenben is hiszek :'D Erre én is kiváncsi lennék :D A második kérdést nem tudom mire érted. De...azt nem tilthatja a vallás, hogy te vallásos vagy e vagy sem. Azt te magad döntöd el.. Viszont a vallás nem fogadja el azokat az embereket akik a saját nemükhöz(is) vonzódnak...
2016. júl. 10. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk zsidóknál igen ,lehet. Miért is ne lehetne?


Az ,hogy a keresztény papok erről mit mondanak az már más kérdés. Szerintem konzultálj eggyel.


Ami azt illeti okés a zenei ízlésed. Mondjuk ilyeneket nem szoktam hallgatni.

Inkább rap,blues,jazz,mizrahi,klezmer,electro...stb ,de ez részlet kérdés.

2016. júl. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ui.: Azt kifelejtettem ,hogy a TN"CH sehol sem tiltja az LMBTQ-t. Ezt kifelejtettem. Utolsó voltam.
2016. júl. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%

én úgy tudom,hogy a vallás nem tiltaja a bisexualitást,csak a homosex/parázna dolgokat(nem gyereknemzés céljából elkövetett sex).


a zene:hát amig nem buzdit sátán imádatra,és te nem is teszedmeg addig szerintem mindegy,sőt buzdithat de ha nem teszedmeg nincs gond.

Jó magam is vallásos vagyok,hiszek istenben:és hallgatok Manson-t,Slipknot-ot,sőt Cradle of filth-et és Mayhem-et is pedig az masszivan sátánista.

2016. júl. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%
Leviták könyve 18,22: Ne hálj úgy férfival mint ahogy asszonnyal szokás, ez gyalázatos dolog.
2016. júl. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
#9: Az említett szakasz az anális szexről szól ,nem pedig az LMBTQ-ról. Ami azt illeti nincs is szó szinte a TN"CH-ba az LMBTQ-róla.
2016. júl. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!