Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Egy biszexuális lány lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy biszexuális lány lehet vallásos? Nem tiltja ezt a vallás?

Figyelt kérdés

Még kiskoromban meg lettem keresztelve, és hiszek is Istenben, de nem tudom, hogy normális-e az ilyen, hogy vallásos vagyok, és nem heteroszexuális.

(És még arra lennék kíváncsi, hogy "vallásosan" normális, hogy olyan féle zenéket hallgatok mint pl.: A Slipknot, vagy Marilyn Manson.)

(Feltettem már a Vallás-os kategóriában, de úúgy gondolom, hogy ide is tartozik)

A válaszoakt előre is köszönöm:)



2016. júl. 9. 21:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Ui.: Az anális szex nem bűn ,csak úgy ,mint a menstruáló nővel való szexuális kapcsolat se. Ez csak góleszi idő előtt volt érvénybe.
2016. júl. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
vallásos vagyok, hardrocker és biszexuális. van pap aki szerint az egyik legnagyobb bűn, van aki szerint nem lehet bűn az, ha szeretünk valakit. (egyházi suliba járok, papok tanitanak... na ott pl nem mernék coming outolni mert vannak akik elérik, hogy kirugjanak a suliból ez miatt). de szerintem ez csak rád és istenre tartozik.
2016. júl. 15. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!