Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Honnan tudhatom, hogy tetszek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy tetszek egy lánynak ha én is lány vagyok?

Figyelt kérdés

Mik a jelei annak, hogy bejövök neki, ha nem tudom róla, hogy biszex-e, és ő is azt hiszi hetero vagyok?

Mindketten 18 évesek vagyunk és osztálytársak.



2019. febr. 14. 12:46
 1/9 anonim ***** válasza:
26%

Ezt tényleg nehéz megállapítani a nőknél mert eléggé búzásan viselkednek ami sokszor félreérthető lehet.


F/42

2019. febr. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%

Végre egyetértünk a 23 százalékos válaszolóval. :D


Lányoknál nincsenek nagyon egyértelmű jelek mert teljesen heterok is szoktak tök félreérthetően viselkedni.

2019. febr. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%
Minden lányban-nőben ott a hajlam! Bennem is
2019. febr. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Nagyon örülnék neki ha így lenne de sajnos nincs benn minden lányban a hajlam. Sokkal többen ott van mondjuk mint amennyi bevallja, vagy amennyiről gondolnánk. De ez fiúkra is igaz.
2019. febr. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk, beszélgettek szexről, szexualitásról, és saját irányultságotokról. A kommunikáció meg tudja oldani az ilyen problémát.
2019. febr. 15. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Milyen 23%-ról beszélsz?


Egyébként nem minden nőben van meg , ezt itt írták sokan a heterok közül.

2019. febr. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bocsi tegnap óta már 24 százalékos. Akkor újra itt a 27 pontos nevű felhasználóval.
2019. febr. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Így bizony! Rend és pontosság a lelke mindennek!


Ne felejts el majd lepontozni ahogy szoktad...

2019. febr. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Még a veszekedésünknél sem pontoztalak le, ha hiszed ha nem. Máshol meg csak azért mert nem vagy a szívem csücske, pláne nem pontozlak le, amikor hasznosnak találom a válaszod, még írtam is hogy végre egyetértek veled. Talán magadból indulsz ki,a te szokásod az ilyen kicsinyes és gyerekes bosszú.


Na mindegy befejeztem, nem szeretnék tönkretenni még egy kérdést.

2019. febr. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!