Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miből tudhatom, hogy egy lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből tudhatom, hogy egy lány leszbi vagy biszex?

Figyelt kérdés

Vannak apróbb dolgok amik erre utalnak?

Hogy közeledhetnék egy lányhoz? Nem szeretnék csalódni, hogy hetero, ezért kérdezem. :)

18L



2016. nov. 7. 18:34
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Amikor a nuncidat nyalja,szinte biztos,hogy szereti a lányokat.
2016. nov. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Vannak az #1-esnél kevésbé otromba módok is megtudni :) Pl ha a melleidet szopogatja, már abból is szinte biztosra veheted, hogy leszbi
2016. nov. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt nem lehet behatárolni. Én is már annyiszor próbáltam taktikázni, behatárolni. Valakin látszik van akin nem. Meg kell ismerni. Beszélgetni vele. Ez a nyitja nekem is csak igy működik. Persze sokkal jobb lenne ha lenne mindenkin külön jelzés de sajna nincs.
2016. nov. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#1 és #2

A puncinyalásig és a ciciszopizásig vezető út érdekelne :D

2016. nov. 7. 19:02
 5/10 anonim válasza:
88%
A jelzés dologgal már a Harmadik Birodalom idején is foglalkoztak, nem is tetszett sok embernek...
2016. nov. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
SZínesebb és/vagy vagányabb frizura, fekete keretes szemüveg, piercingek, tetkók és kockás ing. Ha ez mind megvan, szinte tuti, hogy min, biszex. :) De nem kell mindnek megfelelnie ezek közül. De pl. árulkodóak lehetnek fb-likeok, (animefan, liberális nézetek, Orange is the New Black, L Word stb. sorozatok kedvelése). Természetesen nem azt mondom, hogy akire 1-1 igaz az már biszex, de ha többminden passzol, sanszos a dolog. :)
2016. nov. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: Még a művészlélek bölcsészek közt rengeteg van. Meg ilyenek, hogy nagyon vidám, mosolygós természet, aki látványosan ölelget, puszilgat olyan csajokat is, akiket alig ismer, vagy nem áll hozzá közel. :) Főleg ittasan.
2016. nov. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Jézusom magamra ismertem,pedig már kezdtem volna véresen tagadni,hogy áhh ezek nem is jeleznek semmit.Kösz uccsó válaszoló.
2016. nov. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy sokan vennék ezeket a jeleket. :D Nekem hosszadalmas kutatómunkám van benne, pedig nem is olyan bonyolult. :D Egy-két embernek van csak jó gaydarja.
2016. nov. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amúgy vannak olyan lányok is, akikről nem venné le az ember sose. Például nem hordok kockás inget, se piercinget. A hajam átlagos :)) Szerintem mindenféle képen a lányok nézését kell megfigyelni. Hidd el észre veszed h ha tetszel neki ;)
2016. nov. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!