Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Honnan tudhatom, hogy tetszek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy tetszek egy lánynak?

Figyelt kérdés
Most olyasmire gondolok, hogy például megyek az utcán, szembejön velem egy lány, egymásra nézünk, akkor abból meg tudom állapítani, hogy tetszek e neki? Vagy ha buszon egymással szemben ülünk, és többször is találkozik a tekintetünk? Azért kérdezem, mert állítólag sok lánynak tetszettem már, de én soha nem vettem észre. Totál hülye vagyok ahhoz, hogy azokat a bizonyos jelzéseket (már ha vannak) én észrevegyem. Mert az, ha mondjuk valakivel többször is összetalálkozik a tekintetünk, még nem feltétlenül gondolnám, hogy tetszek neki, mert én sokszor a kifejezetten ronda lányokat szoktam megbámulni, egyszerűen lenyűgöz a csúfságuk. Annyira nem tetszenek, hogy az már tetszik. Afféle katasztrófaturizmus ez. Tehát, lehet hogy ők is így vannak velem :) Lehet hogy olyan csúf vagyok, hogy az már gyönyörködteti őket.

2018. nov. 12. 03:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Így van nem csak azért lehet megnézni valakit emrt bejön, hanem pl furcsának találod vagy csúnyának. Én is jobban megnézem az ilyeneket. Szóval pusztán szemezésből nem lehet sokmindent levonni.
2018. nov. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2018. nov. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2 ez az ürge mennyi fa**ágot összehord.... :D
2018. nov. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
No, azért nézés és nézés között különbség van, kérdező. Ha valami nekünk tetszőre esik a pillantásunk, a pupillánk kitágul, s a szemünk is nagyobbra nyílik, míg ha valami csúfságot szemlélünk, pont az ellenkezője történik.
2018. nov. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!