Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Tudnátok valami tippet adni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok valami tippet adni, hogy hogyan fogadjam el magam?

Figyelt kérdés
Olyan biszex vagyok aki az azonos neműeket jobban preferálja. Vagyis hát jópár éve, előtte meg inkább a velem ellenkező neműeket. Sajnos nagyon nehéz elfogadnom magam. :( Főleg így, hogy egyszer csak "átbillent" a vonzódásom.

2019. febr. 2. 16:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy akkor pacsi, és annyit tudok mondani hogy jobban jársz mint a fiúkkal. :DD
2019. febr. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
De komolyra fordítva a szót nyugi sokan vagyunk így akik az azonos nemhez húznak jobban. Én is, és egy cseppet sem bánom őszintén szólva. És szerencsére manapság már nagyon sokan elfogadják a biket/melegeket.
2019. febr. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen lány vagyok. :D jó ezt értem csak olyan rossz hogy míg 16-17,5 évesen a fiúk tetszettek most meg a lányok sokkal jobban. Nehéz ezt elfogadnom. :(
2019. febr. 2. 16:49
 4/8 A kérdező kommentje:
Vagy hogy TI hogyan fogadtátok el magatokat?
2019. febr. 2. 17:01
 5/8 _Vale ***** válasza:
Megláttam a jó oldalát. ;)
2019. febr. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nehezen
2019. febr. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 nightlover ***** válasza:
szia. leírnád kérlek hogy mit nehéz elfogadni a biszexualitásodban? akkor talán könnyebb lenne megoldást találni :) bi/L
2019. febr. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azzal nem sokat érek ha en elfogadom magam de kornyezetem nem fogad el engem meg folyton beszologatnak mintha valami foldonkivuli lennék
2019. febr. 22. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!