Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Heteró kapcsolatban elmondanád...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteró kapcsolatban elmondanád a párodnak, hogy biszex vagy?

Figyelt kérdés
Nem mondanám el soha, de érdekelnek más vélemények is.
2019. jan. 26. 17:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én fontosnak tartanám, hogy tudja a párom. Ez vagyok én, a barátaimnak felvállaltam, hogy nővel is együtt voltam amúgy se lenne értelme titkolni, meg nem is akarnám. Ha úgy lenne az azt jelentené, hogy szégyellem, pedig ez nincs így. Én nem vagyok a kalandok híve, így ha valakivel van valami az biztos, hogy több mint két hónap, de az átlag egy év. Aki pedig már egy évig az életem része volt azt nehéz is eltitkolni. Aki emiatt úgy gondolja, hogy nem én kellek neki, arról én is úgy vélem, hogy nem ő kell nekem. Aki tényleg szeret őszintén azt nem fogja érdekelni. Akinél meg egy ilyen dolog közénk tud állni az akkor annyi. Homofób emberrel meg nem jönnék össze semmilyen esetben sem. Nem amiatt mert biszex vagyok, hanem mert nem tudok azonosulni azzal a szellemiséggel, hogy ismeretlenül előítéletesen beskatulyázzunk valakit, nálam a homofób az nagyjából ugyanolyan kategóriába esik mint a rasszista, nem szívlelem azt, aki ok nélkül gyűlölködik így valószínűleg beleszeretni sem tudnék.
2019. jan. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
#11-es vagyok, még annyit, hogy nem gondolom, hogy azz, hogy őszinte vagyok kevesebb esélyem van mondjuk párt találni.
2019. jan. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!