Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Heteró kapcsolatban elmondanád...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteró kapcsolatban elmondanád a párodnak, hogy biszex vagy?

Figyelt kérdés
Nem mondanám el soha, de érdekelnek más vélemények is.
2019. jan. 26. 17:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%

Én elmondtam

25N

2019. jan. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%

Igen. Ha valakinek nem vagyok jó emiatt(volt már ilyen) az keressen hetero lányt. Nem azért mert meg akarom csalni lánnyal vagy ilyesmi, egyszerűen úgy szeressenek ahogy vagyok, ne úgy amilyennek tettetem magam.

Te miért nem szeretnéd elmondani?

2019. jan. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%

Én nem szeretném elmondani. 20 éves nő vagyok, a párom 23 éves férfi. 2 éve vagyunk együtt, nagyon jó a kapcsolatunk. Az az igazság, hogy szerintem tudja, hogy biszexuális vagyok, de direkt nem beszéltem róla vagy kerültem a témát. Nem tudom, hogy hosszútávon lesz-e ebből problémám, hiszen csak egy 1 és fél éves kapcsolatom volt egy lánnyal és azóta csak férfiakkal voltam. Nem akarom, hogy a kapcsolatunk útjába álljon, de így 2 év után már észrevettem, hogy nagyon sokat gondolok nőkre. (Mindig nőkre gondolok maszturbálás közben is.) Nem fogom megcsalni a párom, nem azért gondolok nőkre, mert nem szeretem őt. Fogalmam sincs mit kéne csinálnom, de nagyon kívánom egy másik nő testét.

Borzasztó helyzet.

2019. jan. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Mivel biszex férfiakat elítélik sokan így nem
2019. jan. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem Nem tudom mit reagálna,mert nem így ismert meg,és én sem voltam biszex.
2019. jan. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Azért mert nem szeretném, hogyha pl. szakítanánk ezzel visszaélhetne, nő vagyok így sem mondanám el.
2019. jan. 26. 18:10
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Vannak dolgok, amelyek csak magára az egyénre tartoznak, hiszen még a szoros párkapcsolat sem meríti ki az "egy test, egy lélek" fogalmát a való életben. Aztán mindenki maga döntse el, hogy ezt a tényt feltétlenül a partner tudomására kell-e hozni.
2019. jan. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%

#2 vagyok, értem erre nem is gondoltam, jogos.

Elég lehetetlen szituáció. Megértem ezt is, meg azt is ha egy két pasi nem szeretné ezt közölni, azután hogy egy két lány hogy áll hozzá. Másrészről azt is megértem ha valaki kiakad mert a barátja/barátnője eltitkolt előle egy ilyen, szerintem fontos dolgot. És erről lehet hogy egyikőjük sem tehet. Ezért is utálom ezt a rohadt társadalmat.

2019. jan. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
56%
En elmondtam. Nem volt belole semmi.
2019. jan. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Az első feleségem tudta, nem volt belőle probléma. A jelenlegi meg jobb, ha nem tudja, amennyire homofób.
2019. jan. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!