Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha biszex vagyok inkább...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha biszex vagyok inkább akasszam fel magam?

Figyelt kérdés

20/F


Sokan elitelik a dolgot



2019. jan. 24. 23:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Sokan a kövérséget is elítélik, a nyitott kapcsolatot, a vegákat is és a katólikus egyházat is. Nem tudsz olyat, amit nem.
2019. jan. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
#9 erzelmileg meg szexualisan is :(
2019. jan. 25. 10:22
 13/16 kovpet ***** válasza:
Sokan meg az önakasztást ítélik el. Az ő véleményükkel mi lesz? :)
2019. jan. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
29%

Dehogy is. Inkább gyere és kapd be :D

Nem bánod meg ;)

2019. jan. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Azért, mert biszex vagy, nem kell öngyilkosnak lenned! Nem tudom, milyen a környezeted, hogy fogadják a másságot, de a legfontosabb, hogy te elfogadd, hogy biszex vagy. A többiekkel ráérsz akkor foglalkozni, ha már elfogadták magad. A szüleidnek se kell feltétlenül tudni, hogy te nem csak a lányokat szereted. Az én felmenőim soha nem tudták meg, hogy két kapura játszok. Ők boldogok voltak, hogy "normális hetero" vagyok, én boldog voltam, vagyok, hogy biszex vagyok. A barátokról meg ha megtudják, hogy biszex vagy, kiderül, hogy ki az igazi barát. Aki fújjol, és elítél ez miatt, felejtsd el! Nem ő az igazi barátod, nem kell vele foglalkozni.
2019. jan. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha te biszexként öngyi akarsz lenni, akkor én mit szóljak melegként? :)

Te mivel a csajokhoz is vonzódsz, fenn tudod tartani a látszatot.

Nem kell feltétlenül előbújnod sem, éld az életed, úgy ahogy neked jó.

Majd ráérsz akkor előbújni, ha találsz olyat akivel komoly kapcsolatot szeretnél. Ha ez fiú, akkor előbújsz, ha lány az illető, akkor nem is kell világgá kürtölni. Ha tudnád, hogy a környezetedben is hány ilyen ember van, csak ők dugiban csinálják a dolgot meglepődnél. Az elején én is így voltam, aztán kiderült hogy a környezetember rengeteg családos bisze pasi van, és sokan nem is sejtik róluk a dolgot.


Tegyük fel, hogy gyógyíthatatlan beteg vagy. Mi a célod?

Az, hogy úgy élj, hogy boldog legyél a hátralévő életedben. Ha annyi akaraterőd van, hogy eldobd az életed magadtól, legyen benned annyi bátorság is, hogy úgy élj, hogy boldog legyél.

2019. jan. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!