Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha biszex vagyok inkább...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha biszex vagyok inkább akasszam fel magam?

Figyelt kérdés

20/F


Sokan elitelik a dolgot



2019. jan. 24. 23:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%
Sokan meg nem. Ne törődj másokkal legyél boldog.
2019. jan. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
98%

+1 az egyesnek:)

élvezd!

2019. jan. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%
Így van, inkább éld meg ha szeretnéd, de szeresd magad olyannak amilyen vagy!
2019. jan. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%
Izé... szexelni nem lenne élvezetesebb és tartalmasabb? XD
2019. jan. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
2%

Meséld már el kik ítélik el?

Tele van a média a búza propagandával meg a lmbtq fa$$zsaggal.

Ma már az a menő ha nem vagy hetero.

Pont az ilyen mű rinyalas miatt utaljak a magad fajtát.

Senkit nem érdekel kivel mit csinálsz otthon az a te dolgod nem kell reklámozni meg a figyelmet és az együttérzést gyűjteni. Eld az életedet nyugodtan és szexelj akivel akarsz ne pedig az identitásodat reklamozd.

2019. jan. 25. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, vannak, aki elítélik, mint pl. ötöske, de ezekkel nem kell törődni.

Persze, nem akarom leértékelni a problémát, ha valakinek a családja, a szűk környezete nem fogadja el, azt nem könnyű kezelni és sok erő kell hozzá.

Nálad is ilyesmi a helyzet?

2019. jan. 25. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ötöske, áruld el, valaki pisztollyal kényszerített arra, hogy a "biszexuális" rovatot nyisd meg?

Ha te utálod a melegeket, szíved joga, de ezt tedd otthon a négy fal között, mert itt senki nem kíváncsi rá.

Nota bene, a magadfajták miatt keletkeznek az ilyen kérdések.

2019. jan. 25. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
30%

#6 ötöske nem ítéli el mert pont le$zarja ki kivel szexel.

ötöske a rinyalast ítéli el és a reklámozását.

Ha nem reklámozná a kutya nem tudna róla hogy az, max akikkel lefekszik. Ha pedig olyan kisvárosban el ahol ez meg téma , bár szerintem ilyen nem sok van már akkor költözzön nagyvárosba vágy Pestre. Ha pedig a szülei miatt ír ilyen dolgokat akkor nem szeretik igazán és nyugodtan otthagy hatja őket .

2019. jan. 25. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Csak szexuális értelemben vagy biszex vagy érzelmileg is? Ha előbbi eset akkor nem feltétlenül kell ezt bárkinek is elmondanod. A pároddal persze jó lenne őszintének lenni, és sok lány van akiket nem zavar ez.

Ha utóbbi az már nehezebb,család, barátok előtt nem könnyű felvállalni. Teljesen megértem én is ilyen helyzetben vagyok csak lányba. A barátaim már tudják, és iszonyat aranyos volt szinte mindenki, legtöbben teljesen elfogadják. És van egy nagyon jó biszex fiú barátom, aki jobban vonzódik a fiúkhoz, ő is egyre több embernek meri elmondani és senki nem tekint emiatt máshogy rá mint korábban. Főleg 20 év körüli korosztály amiben te is vagy, akik leginkább elfogadják.

2019. jan. 25. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
84%

#5 ha nem ítéled el akkor kérlek ne használd a búza szót többet, mert sértő. Nehezedre esik leírni hogy biszexuális?


Amúgy ez nem (minden esetben) csak arról szól hogy ki kivel szexel, kapcsolatról is lehet szó, és bocsánat ha nem akarunk titkos kapcsolatban élni ha épp nem ellenkező neművel járunk. És nagyon szépen hangzik hogyha a szüleid nem fogadnak el csak sz*rd le és hagyd őt őket, csak ez nagyon nem ilyen egyszerű, nekem legalábbis ennél fontosabb a kapcsolatom velük.

Ne alacsonyíts le ennyire olyan problémákat amikkel te nem küzdesz, mert nem vicc, tényleg sokan lesznek öngyilkosak a szexuális beállítottságuk miatt.

2019. jan. 25. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!