Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mit tegyek? Mit tennetek Ti?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Mit tennetek Ti?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 4 honapja van komoly parkapcsolatom. En (lany/no) 18 eves leszek, parom (ferfi) pedig 24 eves. Mielott megismerkedtunk, mar teljesen az volt bennem, hogy noi tarsat, part szeretnek, kepzelek el magam melle. Meg nem volt nohoz "szerencsem" ugymond. Egy idoben probalkoztam. Sokat beszelgettem 1-2 lannyal/novel, akiknek hozzam hasonlo erett felfogasuk volt es egesz nyiltan tudtunk kommunikalni. Ezek a beszelgetesek par honap mulva megszakadtak. Aztan osszejottem parommal, aki a leheto legjobb tars szamomra, nala jobbat kivanni sem tudnek. Viszont vagyom meg mindig arra, hogy kiprobaljak ujdonsagot. Parom tud arrol, hogy biszexualis vagyok, elfogadta. A velemenye az volt, hogy nem tudna elkepzelni engem novel. Nagyon szeretem a paromat es boldog vagyok vele, de akkor is szeretnek beszelgetni, ismerkedni olyan lanyokkal/nokkel, akik a sajat nemukhoz (is) vonzodnak. Mazlim lenne, ha vegre nem internetre lenne szukseg, mert sokan nem vallaljak fel mashol. Ti mit tennetek a helyemben? En nem szeretnem a vagyaimat elfolytani magamban, a kivancsisag hajt, egyszer elunk.

2019. jan. 23. 16:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
ez így eleve halálra van ítélve... ha nem sikerül vele leélni az egész életedet akkor bánkódni fogsz... plusz biztos vagy te abban, hogy pasival akarsz járni? mármint azért ez olyan dolog, ami alakul... ha valaki szerelmes nem fog így vágyni másokra... én pl. ezért nem is jöttem össze pasival, mikor nőket keresgéltem, miután azt kipróbáltam azóta meg tudom, hogy nem is akarok többet pasit
2019. jan. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Tudom, 100%-osan biztos vagyok benne, hogy a parom mellett szeretnek maradni, mert szeretem, erzem azt a vibralast es hihetetlen vonzerot, mint meg soha senkinel. Tudom, meg fiatal vagyok, valoszinu elottem meg az elet nagy resze, de mintha masik felunket talaltuk volna meg. Es ez meg kolcsonos is. Csak ez a vagy, hogy kiprobalhassam egyszer, amit regota szerettem volna, bennem van meg mindig, annak ellenere mennyire oda vagyok a paromert. En teljes mertekben el tudtam volna kepzelni magam egy novel hosszu tavra, komoly kapcsolatban, mielott paromat megismertem. De mar csak ez a kivancsisag hajt, hogy kiprobalhassam milyen lehet egy azonos nemuvel.
2019. jan. 23. 17:30
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
És ha nővel lefekszel és isteni lesz, akkor mit csinálsz??Főleg ha ennek hatására a pasid már nem lesz annyira vonzó..
2019. jan. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Elgondolkodtato.. lehet nagyobb problemat csinalnek ezzel.
2019. jan. 23. 17:57
 5/13 A kérdező kommentje:
Valoszinunek tartom mellesleg, hogy ilyen lehetoseg nem nagyon adodna a tovabbiakban sem. Meg kene probalnom valahogy kiolni magambol ezt az erzest, vagyat. De hogy tegyem, mit kene csinalnom vajon?
2019. jan. 23. 18:02
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
de te nem tudod... ennyi idősen nem is kell tudnod... ha mellette szeretnél lenni, akkor nem kattogna az agyad azon, hogy mégis nővel milyen lenne... 6 évig volt fiúm, 2 év után jöttem rá (18 évesen), hogy a csajok is érdekelnek... aztán ezzel nem foglalkoztam és eszem ágában sem volt kipróbálni mellette mást. aztán szétmentünk és azóta csak lányok, mióta próbáltam lánnyal és nem akarok pasit egyáltalán és azt a 6 évet is bánom, fohy fiúztam, ahelyett, hogy kipróbáltam volna... persze ez nem jelenti azt, hogy nálad is így működne a dolog
2019. jan. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi lesz a jovoben. De ha adodna egy lehetoseg.. es netan kiprobalnam.. biztosan rajonnek, mire is vagyom igazan.. de addig is tudom, hogy a paromat kivanom, egy biszexualis kapcsolattol pedig felnek, hogy nem lenne igazan tartos. Eddig meg nem adodott szamomra alkalom novel, meglepodnek, ha a tovabbiakban viszont igen. Majd kiderul mi lesz. Maradok a parom mellett, ez fix.
2019. jan. 23. 18:19
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
kitartás :)
2019. jan. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!🙂
2019. jan. 23. 19:03
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az életkorban szinte természetes a bármiféle erotikus ingerre való reagálás, akármilyen nemű ember is váltja ezt ki és ez nem azonos a biszexualitással.
2019. jan. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!