Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Milyen szineket valasztanatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szineket valasztanatok a testeteknek?

Figyelt kérdés
Ugy ertem, h ha te valaszthatnal akkor milyen szinu lenne a borod mondjuk? Vagy a hajad? Esetleg a nemi szerved (sotetebb, vilagosabb a borszinedtol)? A szemed? Vagy mondjuk ami meg erdekelne foleg lanyoktol, h az anuszotokat milyen szinunek szeretnetek? Leirhatnatlk azt is, h most milyen szinu az adott testreszetek es azt is hany evesek vagytok es milyen nemuek.
2019. jan. 9. 01:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem zavar, hogy a bőrszínen kívül ezen mind lehet változtatni? A hajamat festem, a nemi szervem teljesen jó, a szem színét is szeretem, de hordok színes lencsét. Az ánuszom színe teljesen megfelel, ha nem tetszene ott van a beavatkozás (nem egy nagy dolog, 30p kb. )


A bőröm átlagosan világos, napozom ill szolizom, barna a hajam és a szemem, picit sötétebb az ánuszom, mint a puncim,

2019. jan. 9. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én kreol bőrű, a barna hajamat feketére, a péniszem kreol az ánuszom rózsaszín és barna szem maradhat


Ja meg feher fogak


16/f


De amugy teljesen megvagyok elégedve magammal még ha nem is látszikxd

2019. jan. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!