Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Milyen érzés először szopni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés először szopni?

Figyelt kérdés

2019. jan. 7. 01:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért nen kell mindenbe diszkiriminációt belelátni. Elsütött egy valóban szar viccet de csak egy hülye vicc volt, hagyd figyelmen kívül, vagy jelentsd ha úgy zavar de nem mondott semmi olyasmit hogy ide csak biszex lányok írhatnak.
2019. jan. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Meglepő elsőre hogy más farka egyszerre milyen kemény és milyen puha, nekem szerencsém volt, normális pasival volt az első, így nem voltak problémák ízekkel és szagokkal sem :) Próbálj ne hatalmassal kezdeni, elsőre az nehéz lehet
2019. jan. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
12es vagyok 24F
2019. jan. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Egész kellemes.
2019. jan. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Megeri kiprobalni es ha rendes a partneres nem fogod gyozni ujra es ujra leszopni *_*
2019. jan. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Még várat magára, de egy kölcsönös szopás nagyon jó lenne :)

25F Bp

2019. jan. 8. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Aki ki akarja próbálni, azt szívesen beavatom, majd ha szeretné viszonozhatom :D
2019. jan. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit furcsa volt először a számban érezni egy másik férfi farkát. Hamar elmúlt ez az első, furcsa érzés, és élvezni kezdtem ahogy a szopásom hatására az addig se puha szerszám még keményebb lett. Tetszett, hogy kitöltötte a számát, és a végén remegve belelőtte a friss spermát, amit azonnal le is nyeltem.
2019. jan. 10. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Elősszor mikor be kapod nagyon fura...de utanna meg erzed az izet a faroknak....nem akarod soha abba hagyni...

Isteni erzes...folleg az amikor el megy a szadban.:) :P

2019. jan. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!