Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Milyen érzés először szopni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés először szopni?

Figyelt kérdés

2019. jan. 7. 01:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
24%
Ha lány vagy, akkor segíthetek a kíváncsiságodon
2019. jan. 7. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
72%
Én nő vagyok és mivel biszex a téma nemtom pasi vagy csak vagy e. Attól füg mennyire kívánod. Hasonló mintha egy nagy meleg hurka lenne a szádban. Nem kell viszont rögtön benyomni az egészet. Szépen előszőr nyalni kell és játszani vele. Ha kívánod a pasit és örömet akarsz szerezni neki akkor biztos jó lesz. A lényeg h használd a nyelvedet. Szerintem egészen kellemes tud lenni mikor a szádban van és lüktet.
2019. jan. 7. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
35%
Mint már a kérdésbe említes, szopás az egész.
2019. jan. 7. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
53%
böribe mész? :D
2019. jan. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
61%
13 éves voltam,és amikor bekaptam valami isteni érzés volt..
2019. jan. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ez fejben dől el. Ha akarod,vágysz rá,akkor nagyon jó lesz. Én is 13 évesen csináltam először,de nekem nagyon kellemes volt.
2019. jan. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyertelmuen pasi a kerdezo
2019. jan. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
76%

Nagyon jó! Szeretem!


40F

2019. jan. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha lány lenne a hetero kategóriába rakta volna. Jó magyarázhatjuk azzal hogy esetleg pasik véleményére is kíváncsi volt, bár nem hiszem hogy ez is külön érdekelne egy lányt meg akkor idaírta volna hogy azért irta ide mert bár lány de pasik véleményére is kíváncsi, de azért arra hogy ott van a kérdőszavak között hogy meleg nem tudom hogy lehet nem figyelni.
2019. jan. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
73%
#4 Nem böribe megy hanem ez biszex kategória. Ide nem csak biszex lányok írhatnak hanem pasik is! Undorító ez a diszkrimináció!
2019. jan. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!