Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Egy éjszakásnál orál gumival...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy éjszakásnál orál gumival vagy nélküle?

Figyelt kérdés

Egy ideje egyedülálló vagyok, hiányzik a szex, így belevágom egyéjszakás kalandokba, de eddig csak kapcsolatban szoptam, nyilván ott gumi nélkül, de egy éjszakásnál ti engeditek guminélkül?

Tudom zokniban lábat mosni... férfiak nagyrésze kiakad a gondolattól én is szívesebben szopnám mint a gumit, meg szeretem ha a számba élveznek de félek, hogy elkapok valamit.Nyilván az sem megoldás ha kiveszi mielőtt elélvez, ott az előváladék, tehát akkor már mindegy mehet a számba is.

Ti engeditek vagy nem?



2018. dec. 22. 12:59
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Nekem még senki sem engedte, hogy gumit húzzak rá.
2018. dec. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem szopsnal ha normálisnak tűnik a fiú akkor nem kell. Szexnel mindenképpen
2018. dec. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Ha te gumiban szopod a pasit, akkor ő egy latex rétegen keresztül nyal ki, így lenne a legbiztosabb. Ez sajnos nem mindig van így, orálnál elfeledkeznek róla.
2018. dec. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nem kell használnod :) 23/F
2018. dec. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem kell a gumi, de ne hagyd, hogy a szádba élvezzen mert nem mindegy. Akármilyen vírusból kevesebb van az előváladékban mint a spermában, így lehet hogy előbbitől nem kapsz el semmit, de utóbbival nagyobb a kockázat.
2018. dec. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mielőtt lőne, torkozd le. Így azonnal a nyelőcsőbe kerül az anyag és így sztem a fertőzés esélye kb. a fele mint ha ízlelgetnéd a szádban :)
2018. dec. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ugye tudjátok, hogy a nemi úton terjedő fertőzések legnagyobbrészt nyálkahártyán át fertőznek, nem pedig az ejakulátummal? A legbiztonságosabb óvszer és dental dam használata. Sajnos Magyarországon ez a hozzáállás még nagyon nem terjedt el.

Másik oldalról szerencsére itthon elég kevés a nemi beteg ember, alacsony a fertőzés valószínűsége és akkor is tólnyomó többségben inkább kellemetlen, mintsem veszélyes az elkapott betegség. Persze elég csak egyszer elkapni a HIV-et...

2018. dec. 25. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Felejtsd el, én akkor inkább inkább kihagynám. Én biztos nem nyalogatnék egy büdös óvszert, és nem is hagynám, hogy gumiban szopjanak, mert az inkább szerencsétlenkedés lenne. :D

Alkalminál sose engedem, hogy számba élvezzenek, ez a lényeg, bár még így is fennáll a fertőzés veszélye, de hát valamit valamiért.

25f

2018. dec. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha valamit utálok, az, az óvszer íze a számban. Az már csak ráadás, hogy a felöltöztetett farok látvány elveszi a kedvemet a cumizástól. Így, ugyan van veszélye, hogy az egy éjszakás kaland alkalmával valamilyen fertőzést kapok, de valamit, valamiért.
2018. dec. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ! Látom van mindkét oldalról vélemény.

Közben megoldódotta probléma, egy baráttal belementem egy bartság extrákkal kapcsolatba :) Ő egy lánnyal volt eddig évekig együtt voltak, két hónapja szakítotttak, nem akar kapcsolatot, de szex hiányzik neki is, szóval neki nyugodtan hagyom, hogy a számba élvezzen :)

2018. dec. 29. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!