Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Pasiként a pasikra is gondolok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasiként a pasikra is gondolok?

Figyelt kérdés

Szoktam fantáziálni pasikkal is, de a valóságban sosem nézem őket, nem érdekelnek. Nem smárolnék, vagy bújnék össze, csak szex. Viszont sokszor fantáziálok erről, és már zavar.


Nem merek kezdeményezni, mert nem akarok hülyíteni senkit, ha mégsem tetszik, vagy nem akarom. Szimplán lassan, ismerni a vágyakat aztán ha nem, akkor nem. De lehet csak régen voltam nővel és emiatt érzem ezt...

28f


2018. nov. 25. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha fantáziálsz róla és találnál valaki szimpit szerintem lehet hogy tetszene :)
2018. nov. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan vagyok ezzel.

Sose nézem őket, nem érdekelnek, a csók + ölelés ki van zárva. Viszont szívesen térdelnék pasi előtt.

2018. nov. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ennek semmi köze ahhoz, hogy régen voltál nővel. Biszex vagy, csak ez még neked ismeretlen, és ezért zavar. Idővel ez a zavartság megszűnik, és mersz majd nyitni a pasik felé is.
2018. nov. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
mindenki probálja ki,én azt mondom,én voltam lánnyal is fiuval is,semmi undorito nincs a szexbe,jo legyen azt kész.ha görcsölsz évekig,egy keserü sz..ar ember maradsz
2018. nov. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Rendszeresen fantáziálok pasikról, pedig nővel élek. Sokszor maszturbálok olyan videókra ahol pasik játszanak egymással és elképzelem milyen lehet. Csak sajnos nem egyszerű partnert találni.

Ennek semmi köze ahhoz hogy régen voltál nővel, maximum saját magadat nyugtatod ezzel. Az a minimum hogy biszexuális vagy, még ha nem is könnyű elfogadni.

2018. nov. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem nem egyszerű, nem egy állatot keresek, vagy egy taplót. Normális haverkodás
2018. nov. 26. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!