Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van köztetek olyan, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan, aki nagyon sokáig csak férfiakkal/val volt együtt, aztán élete párja mégiscsak egy nő lett?!? 21/L

Figyelt kérdés

Még sosem voltam együtt nővel, viszont 110%-ig biztosan tudom magamról, hogy szeretem a őket (is). A nagyon erős szexuális vágy mellett úgy érzem, csakis egy nővel teljesedhetek ki egyszer igazán az életem során. Egyszerűen másak, mint a férfiak, vannak bennük dolgok, amiket soha nem fogok meglelni egy férfi társban (term. fordítva is igaz).


Nem tudom miért, de az elmúlt időszakban egyre inkabb kizsákmányoltnak érzem magam, mikor ferfival szexelek... Mindíg az van bennem, egy nő sokkal erzekibb, finomabb lenne... Persze szemely függő ez a dolog, de nekik akkor sincs peniszuk, amivel bokdossenek... :D

Félretéve a viccet, van köztetek esetleg olyan no, aki vilag eleteben ferfiakkal alakitott ki parkapcsolatot aztan megis egy noben lelt igazi tarsra?!?


2018. nov. 20. 18:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is 21 vagyok, szóval még közel sem biztos hogy Ő lesz életem társa, de azért reménykedem benne :)

19 voltam mikor összejöttünk, máig töretlenül szeretjük egymást :)

Előtte csak fiúkkal jártam.

2018. nov. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én kamaszkoromtól kezdve csak fiúkkal/férfiakkal jártam, 10 évig férjnél voltam,azt hittem teljes az életem. 35 éves voltam mikor először éreztem valamit nő iránt. Összejöttünk és rájöttem, hogy addig kicsit sem volt teljes vagy kielégítő a szerelmi életem, mivel amit a fèrfiak és a fèrjem iránt éreztem az egy könnyű, tavaszi szellő volt, amit pedig a női párom iránt az egy hurrikán - ha egy hasonlattal akarok èlni. Szóval ha az eszemre hallgatok nem döntöm romba az addigi "mintaszerű" életem, de az eszemnek nem is volt hatalma az érzéseim fölött. Elváltam a férjemtől, elmondtam a családomnak, hogy egy másik nőt szeretek és összeköltöztem a baràtnőmmel. Minimális hátrányai voltak a dolognak, pl. a rokonság fele kitagadott, de ők amúgy sem érdekelnek, a lényeg hogy anyukám ès a nővérem elfogadott minket. Illetve a feldühödött, vadhímsoviniszta barom főnököm és kedves kollegák miatt munkahelyet kellett váltanom, de így legalább intelligens emberek között dolgozom és mèg jobban is keresek. Viszont le sem tudom írni, hogy mennyi előnnyel jár és mennyi boldogságot ad a kapcsolatom. Érzelmi,mentális és szexuális téren is a legjavát kapom és valóban igazi társ a párom❤

37/N

2018. nov. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!