Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Milyen íze van a spermának? /F

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen íze van a spermának? /F

Figyelt kérdés
Néha elkezdek kíváncsi lenni, hogy milyen lehet a sperma íze, és rengetegszer el is határoztam már magamban, hogy majd miután kivertem, megkóstolom, viszont mindig mikor már eljutottam odáig hogy elélvezek, el ment a kedvem tőle, valahogy megundorodtam. Viszont most megint szeretném megkostolni, most legközelebb biztos hogy meg fogom, de előtte szeretnék véleményt kérni, hogy ti mit tapasztaltatok az ízével kapcsolatban. Megéri megkóstolni?
2018. okt. 25. 20:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Sós, keserű. Attól függ mit eszel és iszol.
2018. okt. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
81%

Gyertyaállásban masztizz, a farkad a fejed felett legyen, így bele tudsz spriccelni :)

Próbáltam, jó dolog.

2018. okt. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem
2018. okt. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én kóstolnám fiatalnak !
2018. nov. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!