Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexualis fiuk, ferfiak. Ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexualis fiuk, ferfiak. Ha eppen novel kezdtek bele egy kapcsolatba, akkor nem hianyzik nektek hogy ferfival legyetek?

Figyelt kérdés
En biszexualis lany vagyok es talalkozgatom egy biszexualis ferfival. Elotte 3 eves kapcsolata volt egy masik ferfival, es aggodom, hogy ha komolyabbra fordulnanak a dolgok, nem hianyozna-e neki? Nekem sosem volt ilyesmivel gondom, akivel vagyok, csak arra vagyom. Kivancsi lennek a ti velemenyetekre illetve tapasztalataitokra.
2018. okt. 24. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:

de

viszont nem vagyunk egyformák

=)

2018. okt. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem.
2018. okt. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
74%

Nem vagyunk egyformák, ahogy előzőleg írták.


Nekem amikor volt komoly párkapcsolatom, nem hiányzott egy fiú ilyen jellegű közelsége. Imádtam a barátnőm, és mindent megkaptam tőle amire vágytam, ágyban és azon kívül is. Bár lehet számít hogy én kb 20-80% ban vagyok biszex, a nagyobb rész természetesen a lányoké.

2018. okt. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!