Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha egy lány biszex fiúval van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány biszex fiúval van kapcsolatba, kell miatta aggódnia, hogy megunja a pasi és a pasik felé kezd nézegetni?

Figyelt kérdés
Arra értem, hogy nagyon sok biszex fiú állítja, hogy ez váltakozik. Van olyan időszak, amikor a fiúk, van, mikor a lányok jönnek be szexuálisan. Mi van, ha együtt vannak és ez megváltozik a fiúban. Tényleg létezik ilyen? Akkor abban az időszakban nem kívánja a lányt és fiúkkal kezd el szexelni, vagy hogy van ez? Ez nekem furcsa, hogy egyszer ez, egyszer az.

2017. jún. 27. 11:57
1 2
 1/18 Kisumi ***** válasza:
100%
Megesik de ez döntés kérdése, a legtöbb biszexuális később a nőket választja a társadalmi nyomás miatt. De ha erősebb a kapocs érzelmileg egy férfi iránt mint egy nő iránt akkor valószínű, hogy őt választja majd. A változásra meg annyit, hogy ha együtt vannak és szeretik egymást akkor nem kell aggódni emiatt. Ismerek jó pár bit akik úgy vannak vele, hogy akkor csinálják férfival ha nincs párkapcsolatuk, és itt egy éjszakás kalandokra kell gondolni.
2017. jún. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy a "váltakozás" vonatkozik azokra, akik tartós párkapcsolatban élnek. Különben sem úgy kell ezt elképzelni, hogy akkor x ideig csak a férfiakra áll fel, utána meg kizárólag a nőkre, csupán a preferencia tolódik el valamelyik irányba mindig. Velem is megesett már, hogy éveken át egyetlen nőt szerettem (szeretném most is, ha együtt lehetnénk), közben néha azon kaptam magam, hogy több pasit nézek meg az utcán, és általánosságban jobban megmozgatják a fantáziámat, mint a csajok (aztán megfordult a felállás, majd megint és megint), mégsem vágytam egyikükre sem olyan szinten, mint a szerelmemre, akiért simán le tudtam mondani a világ összes férfijáról.

Kicsit zavarosra sikeredett a megfogalmazás, de remélem, a lényeg azért átment. Egyszóval nem, nem kell aggódnod.

2017. jún. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%

Legyünk már tisztában hogy olyan hogy biszexuális férfi nem létezik!


[link]


A bi jelenség csak nőknél van söt egyesek szerint a nők 100% bi !Még a leszbikák is!De férfiknál van a homo hetero tengely és szinte soha nem bi.

2017. jún. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

3-as válaszoló, te meg legyál tisztában azzal hogy badarságokat habogsz összevissza


képzeld vannak bi férfiak is, de ahogy elnézem te egy újabb önjelölt szaki vagy, aki minden marhaságokat szeret tényként állítani


ne hallgass rá kérdező, sok a seggidióta itten. A hűség totál független a szexuális beállítottságtól

2017. jún. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyunk egyformák, szóval nem akarok mások nevében nyilatkozni. Magam részéről az a meggyőződésem, hogy habár tényleg az érdeklődésem változik lelkiállapottól függően, ennél azért jelentősen erősebb(nek kell lennie) a komoly kapcsolat alapját jelentő érzelmi szálnak.


Aki azért kilép egy komoly kapcsolatból, mert megszokottá vált és valami újra vágyik, az mondjuk heteróként se tudná kibírni a gyerekvállalás időszakának az elejét. Ilyen emberért nem kell aggódni, csak elengedni.


Szóval a válaszom az, hogy nem kell aggódni. Biztosra egyetlen szexuális beállítottság mellett sem mehetsz arra vonatkozóan, hogy veled marad-e hosszútávon. Amennyiben viszont tényleg szeretitek egymást, a szexuális hovatartozása nem fog titeket szétválasztani.

2017. jún. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:)


Van egy bi fiú és randiztunk többször, tudom róla. Azt mondja, hogy sokkal jobban kedveli a nőket és érzelmileg is csak a nőkhöz vonzódik.


Én inkább attól tartok, amit fent említettem. Mi van, ha olyan időszakában van, amikor a férfiakhoz jobban vonzódik? Tehát mint valaki mondta, jobban megnézi a férfiakat, jobban vágyik rájuk szexuálisan? Egy kapcsolat elején nem tudom mennyire számít nekik a hűség. Ha meg fiúra vágyik megcsalhat..

2017. jún. 27. 14:41
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

A hűség nem orientáció kérdése.

Egy érzelmes, hűséges, szerelmes biszex pasi nem fogja azt mondani, hogy na, most inkább pélót szlopálnék, mintsem a kedves, szép, aranyos barátnőmet kényeztessem.

2017. jún. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Az gerinc kérdése, hogy a kapcsolat elején tudja-e türtőztetni magát. Heteróként is simán megcsalhatna, ha nem tisztelne és kedvelne téged eléggé, ráadásul még a vére is hajtaná (hiszen amíg nincs beléd esve, nőből is találkozhat olyannal, akit szexuálisan izgatóbbnak talál nálad). Megismétlem magam: az, hogy egy biszex adott időben a férfiakra kíváncsi jobban, nem jelenti, hogy a nők iránti vonzalma megszűnt.

Amennyiben a srác képes mérlegelni, rájön, hogy pár kósza numera nem ér annyit, hogy eljátssza az esélyeit miattuk egy normális lánynál. Én a helyedben inkább neki hinnék, mint pár vadidegennek a GyK-n, aki őt személyesen nem is ismeri.

(Btw, tovább növeli az esélyeiteket, ha hagytok időt magatoknak és egymásnak a másik megismerésére, megszeretésére, még mielőtt beleugatnátok ebbe a párkapcsolatosdiba.)

#2 voltam.

2017. jún. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

*beleugatnátok=beleugranátok :DD

Bocsánat, az autocorrect hibája.:D

2017. jún. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk teljesen jol mukodik ez a dolog... Neha lehet csak pasival de van mikor 3masba vagyunk es a baratnom elvezi sooot... F/28
2017. jún. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!