Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha egy lány biszex fiúval van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány biszex fiúval van kapcsolatba, kell miatta aggódnia, hogy megunja a pasi és a pasik felé kezd nézegetni?

Figyelt kérdés
Arra értem, hogy nagyon sok biszex fiú állítja, hogy ez váltakozik. Van olyan időszak, amikor a fiúk, van, mikor a lányok jönnek be szexuálisan. Mi van, ha együtt vannak és ez megváltozik a fiúban. Tényleg létezik ilyen? Akkor abban az időszakban nem kívánja a lányt és fiúkkal kezd el szexelni, vagy hogy van ez? Ez nekem furcsa, hogy egyszer ez, egyszer az.

2017. jún. 27. 11:57
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) Majd meglátszik mi sül ki belőle. Én nem vagyok konzervatív, de a hármas kizárt a részemről pedig egy alternatíva lenne, de mégis ott van bennem, hogy mi van "ha". Ha nem engedem, hiába szeret, de nem éli e majd ki előbb utóbb a vágyait. Majd meglátom, köszönöm a válaszokat még egyszer!
2017. jún. 27. 23:00
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért én azzal nem értek egyet, hogy társadalmi nyomás hatására maradnak meg a legtöbben nők mellett, pár emberrel akivel chateltem innen, illetve itteni kérdések és válaszok alapján sokan szerelmesek nem tudnának lenni pasiba, párkapcsolatot elképzelni sem tudnának, csak testiség.
2017. jún. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

És ezt honnan tudod hogy nem így van? Egy dolog, hogy mit mondanak. Tök mindegy, hogy miként vonzódik a férfiakhoz, ne csaljon meg, ha nem vonzódik hozzá érzelmileg, ez sem jogosítja fel rá.


Egyébként szerintem ilyen nincs, hogy érzelmileg vagy csak ez vagy csak az. Én voltam szerelmes nőbe, voltam is nővel, de igazából testileg a pasik sokkal jobban vonzanak. Szóval szerintem bárkibe lehetsz szerelmes szexualitástól függetlenül.


Ezt a legkönnyebb mondani, hogy pasik csak szexuálisan, érzelmileg nem. Addig sem kell felvállalni, csak titokban buknak a farokra. legalább is az én véleményem szerint. Bár én is biszexnek számítok, a biszex pasikban nehezen bízok meg. :( De igazság szerint ez a pasi eléggé megfogott.

2017. jún. 28. 23:37
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem igazán értelek. Ha te magad is biszex vagy, miért gondolod, hogy ő másképp működik? A pasik is csak emberek, akár heterók, akár nem.
2017. jún. 29. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Mondjuk én inkább hetero vagyok, a hetero és a biszex között. A pasik alapból másként működnek, alapból többször lépnek félre és sok e rovatban olvasott válasz alapján nekem az jön le, hogy a bi pasiknak egyáltalán nem okoz gondot a férfiakkal történő megcsalás, priviben is beszélgettem itt egy pár emberrel. engem nem érdekel, hogy mire kell neki a pasi. Pont az a baj, hogy arra. Ha meg valakit meg akarok csalni, akkor inkább szakítanék vele előtte.


Egy barátnőmnek is volt bi pasija és egy idő után hármasban akarta. Nos ha nem menne bele valaki, akkor úgy is megcsalnák.. Hát magam sem tudom mi a problémám. Az, hogy bejön a pasi és a fiúkra is bukik..

2017. jún. 29. 11:10
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
A hűség nem szexuális beállítottság kérdése. Én is biszex vagyok, és nem jutna eszembe, hogy egy farok miatt megcsaljam a feleségemet, pedig úgy érzem, nagyon hiányzik egy farok.
2017. jún. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
Nincs olyan hogy bi sex férfi!!!!!És ezt kimerem jelenteni.Én a tudománynak hiszek nem a kamu dumáknak akik csak arra használják nőket hogy így majd nem uzizák le őket.
2017. júl. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, annyira sötét vagy, hogy elmondani nem tudom.
2017. júl. 16. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!