Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Csak kíváncsiság?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak kíváncsiság?

Figyelt kérdés

Jelenleg van barátom és eddig egyáltalán nem érdekeltek a lányok. Egy esetben tudnám elképzelni, hogy lánnyal legyek, valamilyen (házi)buliban/fesztiválon, amennyiben a lány nagyon szép:D Ez jelenthet valamit azon kívül, hogy faxságokon gondolkodok?:D

18/l



2018. okt. 21. 18:29
 1/4 A kérdező kommentje:
Arra akartam kilyukadni, hogy ez a dolog érdekelne, egyáltalán nem taszít, viszont más esetben nem igazán tudnám elképzelni, pl hosszabb kapcsolatban.
2018. okt. 21. 18:31
 2/4 anonim válasza:
55%
Szerintem koncentrálj a barátodra inkább
2018. okt. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés, nyilván van némi biszex beütésed, de alapvetően hetero vagy de nem 100% ban. Én is hasonló vagyok, hogy alapvetően csak a nők érdekelnek, de egy rettentő jóképű férfi iránt képes vagyok vonzalmat érezni.
2018. okt. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Annyit jelent, hogy hetero vagy némi biszex beütéssel. Nincs ezzel baj! Ha úgy adódik, és ha (házi)buliban, fesztiválon találsz egy számodra is vonzó csajt, akinek te is bejössz, nyugodtan tedd azt, amire akkor vágysz.
2018. okt. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!