Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Az normális, ha a barátomat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha a barátomat nem zavarná, hogyha egy lánnyal csalnám meg?

Figyelt kérdés

Szóba jött tegnap a megcsalás nálunk, és én megkérdeztem (de csak kíváncsiságból) hogy hogyan reagálná, ha közölném vele, hogy megcsaltam egy lánnyal? Azt válaszolta, hogy sehogyan, de mosolyogva :D

Akkor ez mit jelent? Tulajdonképpen ha egy férfivel csalnám meg, akkor szerintem képes lenne bármire. Férfiakkal szembe nagyon féltékeny. De egy lányra azt mondta, hogy abba nem lenne semmi.

Annyira böki a csőrömet hogy ezt mondta :D

Lányok a ti párotok hogyan van ezzel?

Én 18 éves vagyok, a barátom 24.



2018. okt. 20. 11:12
 1/10 anonim ***** válasza:
20%

Gyerek vagy még

Egy pasi bármikor elnézne két nőt, ahogy nyalják egymást

Sőt. Még tán fizetne is érte

Fantázia szinten (biztos vagyok benne) már minden pasi elképzelte a nőjét egy másik nővel

2018. okt. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
Pont így vagyok. Részegen nagy nehezen rá tudtam venni barátnőm, hogy smároljon a barinőjével. Mondanom sem kell, hogy szántani lehetett volna velem :D
2018. okt. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Mindenkinél más a normális, és a határ. Neki ez belefér. Van akinek a szex is, másnak a szexcset, vagy flört se.
2018. okt. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem normális. Engem se zavarna, ha egy nővel csalna meg, sőt. Viszont ha férfivel, akkor egyből repülne.


24F

2018. okt. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Pasitól függő dolog! A többség kedveli az ilyet, de beszéltem már olyannal is aki szerint ez ocsmány dolog!
2018. okt. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem normális

Ha szeretne akk nem mondana h nem zavarná

2018. okt. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%

Engem se zavar.

38f

2018. okt. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%

Engem bántana, de meg tudnám bocsátani.

Ha viszont pasival csalna meg akkor nagyon elborulna az agyam.

2018. okt. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%
Páromat is zavarná, ha nővel csalnám meg. Még a kapcsolat elején egy házibuliban smároltam egy csajjal, amit végignézett, és volt kiborulás. Nyilván tetszik neki, ha 2 nő kényezteti egymást, de az ne én legyek, mert azt nem tudja elviselni, ha bárki hozzám ér.
2018. okt. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerntem normális. Barátommal távkapcsolatban élek és az a "megállapodás", hogy fiúval nem de lánnyal bármikor lefeküdhetnék.

Nem hiszem, hogy aggódnod kellene. Kiegyensúlyozott kapcsolatban is lehet becsempészni 1-1 kis huncutságot :p Egyébként én 22 vagyok barátom pedig 28.

2018. okt. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!