Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Az gáz ha legelőszőr fiúval...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha legelőszőr fiúval csináltam?

Figyelt kérdés

Fiúval csináltam már, de nővel még sosem.

Össze fog jönni valaha nővel? Attól félek, hogy nem állna fel, vagy soha nem élveznék el vagy menni fog?

Ami volt már, 2 lányba szerelmes voltam, egyszer egy fiú megrakott és mindig ilyenekre élvezkedem, volt egyszer, hogy megujjaztam egy csajt, de olyan fura volt, ilyen mechanika volt az egész.

Ha nagy leszek szeretnék feleséget meg gyerekeket és jó lenne ha feleségemmel tudnám élvezni a szexet.

Szerintetek?



2018. okt. 17. 15:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is fiúval csináltam először,aztán lánnyal is működött.f
2018. okt. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
77%
Egyáltalán nem gáz. Az a 2 lány, akibe szerelmes voltál, valamelyikőjükkel eltudnád képzelni a szexet? Lehet, hogy azt a lányt, akit megujjaztál nem szeretted.
2018. okt. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem nehéz kérdés !

Most hány éves vagy ? Ha nagyon fiatal, akkor még bár mi lehet !

Kívánod szexuálisan a lányokat?

Akartad, hogy fiúval szexelj, vagy csak egy meggondolatlan piás éjszaka eredménye volt ?

Én nős vagyok, a lányokat mindig jobban akartam,mint fiút. Az a vágy csak nagyon ritkán jött. Volt, hogy 1 év alatt, csak egy pár alkalom. És mindig csak egy srác tetszett egyszerre.(haverom, kolléga, feleségem rokona,stb.) Most is van egy haverom,(de már idősebbek vagyunk) néha csinálunk egy fiús napot. (havi 1 - 2 alkalom.)

Szóval nem lesz egyszerű a házasságod, ha esetleg megnősülsz !

2018. okt. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem addig nemigen derülhet ki, hogy menne-e, míg ki nem próbálod. Amikor szerelmes voltál (lányokba), szexuális vágyat is éreztél, nem?
2018. okt. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
10%

“Ha nagy leszek...”; “2 lányba szerelmes voltam...”

Ilyeneket max 10 évesek mondanak.

Én 36 éves vagyok, de még sosem voltam szerelmes

2018. okt. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
23%
Gáz hátul van a fingóba. Ahova a csávó rakta.
2018. okt. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 he84 ***** válasza:
Nyilván nem gáz. Azzal csinálod, akivel jól esik, nincs erre törvény. Persze csakis akkor, ha mindketten akartátok. Próbáld ki nővel is majd, mert akkor fogod igazán tudni.
2018. okt. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Én is fiúval voltam elòször. A csajozás simán ment..most meg már családom van.
2018. okt. 18. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem gáz! Az első szexuális élményem nekem is fiúval volt, feleségem, gyerekeim vannak.
2018. okt. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Ha élvezetet byujtott akkor .eg pláne nem :)
2018. okt. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!