Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Élhetek így életem végéig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élhetek így életem végéig boldog párkapcsolatban ilyen biszexként? 18/l

Figyelt kérdés

Szóval úgy kezdődik mindig a lányos időszakom hogy nagyon elkezdek vonzódni a lányokhoz fiúkhoz szinte nem is.

Lányokra izgulok fel meg minden. Ez az egész már majdnem 2 éve tart nálam, hogy jobban vonzódom a lányokhoz. De előtte ugye csak a fiúkhoz vonzódtam. Vagyis annyira, hogy a lányok nem is érdekeltek. Na szóval így évek kellene nekem mire átállok újra a másik nemhez. Szerintetek ìgy élhetek életem végéig boldog párkapcsolatban, hogy pár évig az egyik nem aztán megit pár évig a másik nem érdekel? Van valaki így még? Légyszi segítsetek annyira tanácstalan vagyok. :(



2018. okt. 13. 15:05
 1/6 anonim ***** válasza:

azaz 16 éves korodig a fiúkhoz vonzódtál és azóta inkább a lányokhoz - ebből nem következik, hogy 2 év múlva megint a fiúk lesznek az érdeklődésed középpontjában.

vagy így lesz, vagy nem - ezen felesleges tépelődnöd - éld az életed, legyen olyannal, akit szeretsz és kész.

2018. okt. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésedre a válasz: nem! Hogyan élhetnél valakivel boldog párkapcsolatban, ha közben (titokban) másvalakivel is kavarsz? Nyugi, vagy le fogsz horgonyozni az egyik nem mellett, vagy megmaradsz biszexnek, de ilyen ingadozások később már nem nagyon lesznek.
2018. okt. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Veled egykorú biszex vagyok.

Nekem is vannak ilyen ingadozasaim elég gyakran, hogy melyik nemhez vonzodom jobban, de nem ez a donto.

Ha jön egy fiu/lány akinek megfog a személyisége és beleszeretek, akkor nem számít milyen korszakom van, akkor is vonzodni fogok az illetőhoz.


Ha még pl. Fiúval lennék párkapcsolatban és nagyon nőkre vagynek, akkor a lányok közé mennek kicsit, nem is dugni velük, csak a közelükben lenni. Utána újra a fiúkat akarom így.

Te is tapasztald ki saját magad, és ismerd meg h működsz.

2018. okt. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ahogy idősödsz egyre kevésbé lesznek ilyen kilengéseid. Kialakul benned, hogy melyik nemhez vonzódsz jobban, és valószínű, hogy azzal fogsz párkapcsolatot létesíteni. Egyet ne felejts el! Leendő pároddal tisztázd, hogy te biszex vagy, és időnként eőfordulhat, hogy vágysz a pároddal ellenkező nemmel is a szexre.
2018. okt. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
32 éve élünk párkapcsolatban,kb.31 éve boldogan,illetve teljesség érzéssel,mióta bevallottuk egymásnak a bíszexségünket!Először nagyobb volt a társaságunk,mára két ember maradt akik bármikor jöhetnek hozzánk és ott is alhatnak.
2018. okt. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen jöttem rá a biszexségemre, 1 évig masszívan a csajok jöttek be. Az első lánykalandom után a pasik kezdtek vonzani, ez 1 éve tart. Van barátom és jelenleg úgy érzem, hogy egyáltalán nem vágyom csajra, de ettől még nem változtam vissza heteróvá.
2018. okt. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!