Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért ilyen borzasztóan nehéz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen borzasztóan nehéz biszex lányt találni édeshármashoz?

Figyelt kérdés

Anno én voltam a harmadik a hármasban, két szuper és két borzasztó tapasztalaton vagyok túl.

Azóta már van partnerem(férfi) akivel szeretnénk hasonló élményt átélni.

Minden társkeresőn és partnerkeresőn fent vagyunk, javarészt én kommunikálok, mert nőknek egymás közt könnyebb.

Eddigi tapasztalataim:

-pasik csajreggel,

-párok csajreggel(mint mi :D) akik nem olvasnak adatlapot,

-párok

-creepek

-pasik, akik erőszakosan nyomulnak(konkrétan kijelentette egy illető, hogy kikúrja belőlem a ferdehajlamot, ha már a páromnak ez nem sikerült) :/

Szóval eléggé lehangoló tapasztalatokra tettünk szert.


2018. okt. 12. 17:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%

nekünk olyan volt h egy pár, akiknek volt párjuk külön külön de az csak a megszokott biztonság miatt, ők viszont kalandozni jártak össze.. namost a csaj közölte h csak ő akar köztünk lenni a pali nélkül, majd lerázza addig, aztán sosem volt semmi mert úgy eltünt mint a szél, kb 3 hónapra rá beszéltünk egyszer telefonon, na azóta is semmi :D

inkább abban maradtunk h jobb lesz párokkal ismerkedni, ez a csajos dolog véletlenül ha összejön és tartós lesz akk abbahagyjuk a tindert, goldengate-t, smpixie-t.

2018. okt. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Nálunk az a helyzet, hogy a párom még belemenne, hogy passzívként, vagy max a párjával foglalkozva ott legyen egy pérfi, de ez nálam már a határ túloldala.

Pedig annyi gyönyörű lányt láttam az elmúlt pár napban, hogy a szívem sajdul bele.

2018. okt. 12. 17:43
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
Biszex vagyok, de valahogy méltatlannak érezném a harmadik kerék szerepét, egy emberre jobb koncentrálni, bensőségesebb, és különben is elegem van már a nők közötti intimitás fetisizálásából, az nem a pasikról/pasiknak szól. Részemről ennyi a magyarázat, lehet, hogy nem vagyok egyedül vele.
2018. okt. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
50%
Én férfiként két lányhoz csatlakoznék harmadiknak. De az még esélytelenebb 😃
2018. okt. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%

Mi két úton valósítottuk meg: összejöttünk egy párral, és minden rendben volt!

Aztán voltunk egy hétig H.Szoboszlón, és a fürdőben megismerkedtünk egy valamivel idősebb nővel (jó előre kinéztük magunknak)

Szép lassan haverkodtunk, hülyéskedtünk, aztán egyszer csak hárman voltunk az ágyban.

Nagyon bejött, és "véletlenül" biszex is volt.

2018. okt. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%

Mi két úton valósítottuk meg: összejöttünk egy párral, és minden rendben volt! (régi ismerősök)

Aztán voltunk egy hétig H.Szoboszlón, és a fürdőben megismerkedtünk egy valamivel idősebb nővel (jó előre kinéztük magunknak)

Szép lassan haverkodtunk, hülyéskedtünk, aztán egyszer csak hárman voltunk az ágyban.

Nagyon bejött, és "véletlenül" biszex is volt.

Ja: a hirdetések semmit sem értek, szélhámosok, aberráltak, kriplik és minden más népség, nagyon felejtősök!

2018. okt. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%
fizessetek érte, a pu nci drága mulatság :D
2018. okt. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%
Mert kevés nő az akinek az ilyen dolog bejönne, hogy csak dugni kell, mint egy r... Másrészt meg utálom hogy az ilyen biszexek miatt a leszbikus nők nem hiszik, hogy komolyabb érzelmeket érezhet irántuk egy biszex.Mintha a homoszexuális hajlamok csak a szexről szólnának. A saját életed könnyítenéd meg vele, ha eltudnád dönteni hogy neked férfi vagy nő kell.
2018. okt. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
85%

Nekem az a véleményem, hogy a bizalom miatt.


Egyrészt mert a nők legtöbbjének a szex bizalmi kérdés, míg a férfiak sokkal vágy vezéreltebbek idegenekkel szemben is.

Másrészt a nőknek nem olyan egyszerű szexuálisan kifejezni saját magukat, ugyanis a társadalom mondhatni pellengérre állítja azokat a nőket akik élnek a szexuális szabadság adta lehetőségekkel és amint kiderül, hogy a leszbi-show nem nekik készül azonnal ítélkeznek.

Persze könnyű azt mondani, hogy nem kell mások megítélésére és véleményére adni, csakhogy a nőket egészen pici koruk óta arra "idomítják" hogy kinek és miben kell megfelelniük ahhoz, hogy szépnek/okosnak/erősnek/egyedink/és még ezer dolognak tűnjenek, ahelyett, hogy egy dolgot kérnénk tőlük, méghozzá azt, hogy bátran legyenek csak önmaguk:) persze.. ez lemondással járna a nőket formálni kívánó társadalomnak, hiszen elveszítenénk a kontrollt felettük és ennek tetejében még le kellene nyelnünk a békát, hogy a nők szabadok és ők rendelkeznek a saját testükkel, saját vágyaik és saját gondolataik vannak.. nem pedig azért léteznek, hogy minket férfiakat szórakoztassanak.


Tudod, az a baj, hogy a nők még mindig nem egyenlőek a férfiakkal. Azonban nem csak a férfiak ítélkeznek a nők felett hanem éppúgy nőtársaik is elvárásokat támasztanak egymás irányába.. egyszóval katasztrófa az egész helyzet. :(


Kérhetnék tőled egy szívességet? Megírnád nekem a két rossz tapasztalod? Azért kérdem mert ha később párként hasonlóban lesz részünk akkor szeretném tudni mire kell kínosan ügyelnem és mi az amit kerülnöm kell, ugyanis szeretnék tanulni más hibájából mielőtt én rontanám el más nő élvezetforrását.

2018. okt. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
45%
3-as, 8-as mindent leírt. 9-es éppen, ez az hogy nem bírjátok felfogni, hogy mi homoszexuálissal hajlammal rendelkező nők, egymással szerettünk szexelni, ha nővel vagyunk nőbe vagyunk szerelmesek, és nem a pasikat akarjuk szórakoztatni. Az összes komolyan biszex lány ismerősöm a nőket szereti jobban, és nem hiányoznak nekik a pasik. Ez nem megfelelés ezt szexuális orientációnak hívják.
2018. okt. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!