Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Pesten vannak még találkozni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pesten vannak még találkozni is akaró biszex férfiak?

Figyelt kérdés
Nemrég ért véget egy diszkrét kapcsolatom egy nős férfival,több évig voltunk barátok.Én elvált vagyok,és tavasz óta próbálok ismerkedni,de sajnos bármennyire is jól indul, hamar eltűnnek a jelöltek. Szándék megvan,de valahogy a bátorság elfogy mire lépni kell. Mi lehet az ok,főleg, hogy ők kezdeményeznek ? Pedig van hely, van ápoltság, egészség, van komoly szándék.Nem vagyok lepukkant sem, sőt. De úgy érzem csak részemről. Késői negyvenes vagyok, jó lenne még nem lehúzni a rolót.
2018. okt. 3. 23:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet,nem benned van a hiba!Erre nem gondoltál?Vagy barmokat fogsz ki!
2018. okt. 4. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sok a nethuszár, meg nethokis, akik erre élveznek csak.
2018. okt. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!