Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, fiúk, ti megsértődnét...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, fiúk, ti megsértődnétek, ha egy nő az alábbiak miatt nem akarna többet találkozni veletek?

Figyelt kérdés

Találkoztam párszor egy pasassal, megbeszéltük, hogy nem akarok semmi komoly dolgot, csak érezzük jól magunkat egymás társaságában... Külsőre tökéletes a pasi, az ágyban is elég jó volt vele, de basszus olyan műveletlen, hogy az nem igaz. Engem nagyon zavar, hogy a kérem-köszönöm szavakat egyáltalán nem használja, nem tud két mondatot elmondani bammegolás meg qvaanyázás nélkül. Meg nem is lehet vele semmi értelmesről beszélni, csak ilyen felszínes témákról.

Mondtam neki, hogy nem szeretenék többet találkozni vele, mert nekem fontos, hogy hasonló legyen az érdeklődési körünk, mégha csak dugni járunk össze, akkor is. Erre totál kiakadt, hogy én lenézem, meg nagyképű vagyok. Ez ennyire sértő lett volna?


2016. júl. 25. 20:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt érthető.

Én is voltam már hasonlo helyzetben. Mondjuk en az elso talalkozon elhataroztam, hogy "na akkor ezt inkabb hagyjuk."

Nem fekudtem le vele, se semmi ilyen.

2016. júl. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én se bújtam volna ágyba vele, ha külsőre 10/10es, de belsőleg egy nulla inkább hagyom. Szerintem érthető, de csakis magadnak köszönheted, mert akkor már az elején el kellett volna küldeni.
2016. júl. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Az első találkozó alkalmával még egészen normális volt, a másodiknál már elgondolkodtatott hogy felejtős, de úgy voltam vele, hogy adok neki még egy esélyt...
2016. júl. 25. 21:22
 4/15 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy hasonló kapcsolatom azzal a különbséggel, hogy a pasi portugál volt így kénytelenek voltunk angolul beszélni. De neki ez nem igazán ment. Így míg él elmondtam minden örömöm-bánatom ő csak hümmögött... :D Ez nem egy az egyben ugyanaz a probléma, de hasonló.

Érthető a pasi is, mert tényleg nem a lelki társat kerested benne, de ha te így érzed jól magad akkor ennyi és kész. Fogadja el!

2016. júl. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
24%
Azért kíváncsi lennék mi a nagy magas kultúr érdeklődési köröd :D
2016. júl. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

5: az bármi lehet, könyvek, olyan filmek amiknek van mondanivalója, a világ eseményei, az élet nagy kérdései, esetleg filozófiai, világnézeti kérdések. Bármi amiről egy értelmes fiatal szeret beszélgetni.

De gondolom a káromkodás meg az alap udvariasság hiánya már önmagában is elég baj. Semmi lenéző nincs abban, hogy ez nem tetszik valakinek. A srác meg nőjön fel....

2016. júl. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm 6-os! 🙏🏻
2016. júl. 25. 22:56
 8/15 anonim ***** válasza:
Én megértelek. Férfiként az értelmesebb, valamilyen szinten műveltebb nőkkel szeretel kezdeni hosszabb távon. Teljesen helyén valónak találom ezt a részedről. 20/F
2016. júl. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

#6 most komoly, hogy neki állsz leírni, hogy valaki mást, akit nem ismersz mi érdekel? Ez értelmes kommunikáció? :D


Kérdező meg nem mond semmit csak jóváhagyj, amit egy idegen ír az érdeklődési köréről ismeretlenül.


Kicsit ezo :D

2016. júl. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
80%

Ha csak dugni akarsz nem mindegy? Aki meg inteligens azzal meg nem akarsz ba***ni.

Nyilván már az elején is tudtad milyen, mégis alá feküdtél. Ez téged is minősít.

2016. júl. 26. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!