Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, fiúk, ti megsértődnét...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, fiúk, ti megsértődnétek, ha egy nő az alábbiak miatt nem akarna többet találkozni veletek?

Figyelt kérdés

Találkoztam párszor egy pasassal, megbeszéltük, hogy nem akarok semmi komoly dolgot, csak érezzük jól magunkat egymás társaságában... Külsőre tökéletes a pasi, az ágyban is elég jó volt vele, de basszus olyan műveletlen, hogy az nem igaz. Engem nagyon zavar, hogy a kérem-köszönöm szavakat egyáltalán nem használja, nem tud két mondatot elmondani bammegolás meg qvaanyázás nélkül. Meg nem is lehet vele semmi értelmesről beszélni, csak ilyen felszínes témákról.

Mondtam neki, hogy nem szeretenék többet találkozni vele, mert nekem fontos, hogy hasonló legyen az érdeklődési körünk, mégha csak dugni járunk össze, akkor is. Erre totál kiakadt, hogy én lenézem, meg nagyképű vagyok. Ez ennyire sértő lett volna?


2016. júl. 25. 20:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Én megértem, hogy el lett küldve csak azt nem ,hogy miért nem ismerted meg jobban mielőtt lefeküdtetek volna. Ha a szexkapcsolatban is fontos neked, hogy az alapműveltség meglegyen akkor nem kellett volna ilyen hamar ágyba bújni vele de ez csak egy gondolat!


63%-os hozzászólónak meg üzenném, hogy ne égesse magát tovább!

2016. júl. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
9: Ha ennyire ostoba vagy, hogy nem jut eszedbe semmi amiről egy fiatal szeret beszélgetni, akkor gondoltam segítek. Mert a kérdés elég degradáló hangnemben lett feltéve, mintha arra akartál volna utalni hogy ugyan mi érdekelhet egy fiatal lányt amiről egy suttyó nem tud vele beszélgetni. Hát ezer és egy dolog.
2016. júl. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem az érdekelt, mi érdekelhet egy fiatalt. Hanem az, hogy mi érdekli konkrétan a kérdezőt, hogy ennyire nem tud oda felnőni a másik.
2016. júl. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

13-as, a stílusodból ítélve TE biztosan nem tudnál felérni a kérdező intellektusához. Bocsánat, de ez van, süt az ostobaság a kommentjeidből.


Kérdező: idiótákkal nem éri meg foglalkozni. Én is ismerkedtem olyan semmilyen pasassal, mint a jóég. Semmiről! nem lehetett vele beszélni, csak a pia, meg a szex volt a téma.

Kb. a kv-ja felénél hagytam ott, de addigra azt hittem, rosszul leszek.


De egyáltalán minek kértél tőle újabb alkalmakat? Elhiszem, hogy fontos a szex, de ennyire? Én nem alázom meg magam ilyen prolikkal, bármilyen lepedőakrobata is egyébként.

2016. júl. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Az első alkalommal nem volt semmi gond vele, normális volt. Másodjára volt szex is, ahogy előre megbeszéltük, viszont akkor már kezdett furcsa lenni, hogy csak én beszélek szinte... Aztán mondtam, hogy szeretek olvasni, neki van e esetleg kedvenc írója, akkor nézett rám nagy szemekkel majd annyit mondott, hogy érettségi óta nem volt könyv a kezébe. Jó, ezen túl lendültem, nem mindenki szeret olvasni, meg nem is azért találkoztunk, hogy irodalomról beszélgessünk... Gondoltam, hogy rossz passzban van, vagy valami. Harmadjára ő akart találkozni, megint csak szex miatt, én pedig újra próbáltam vele beszélgetni, de olyan volt, mintha nem értené, hogy miről beszélek. Aztán akkor rájöttem, hogy buta, mint a föld... Utána mondtam neki, hogy nekem ebből ennyi elég.

Na és hogy a kérdésedre válaszoljak kedves 63-mas, minden érdekel. Atomok, álmok, vágyak, világűr, szex, zene, irodalom, állatok, az élet nagy kérdései, szerelmek, biológia, borászkodás...Soroljam még?

2016. júl. 29. 20:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!