Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hány évesen jöttél rá, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen jöttél rá, hogy biszex vagy?

Figyelt kérdés
2018. szept. 18. 15:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

16 voltam. A tetőfok: az akkori sulimban az osztályfőnököm ismertetett össze egy leszbi csajjal, aki akkor volt végzős (19) Elég depis voltam akkor is, és mivel az a csaj is az volt egy időben, de sikerült neki kimásznia a gödörből, úgy gondolta ofőm, hogy nekem tud majd segíteni. Barátok lettünk, aztán én szerelmes lettem belé, de ő belém nem, ennek ellenére párszor smároltunk (tök természetes volt az egész, és vagy három napig felajzott állapotban voltam utána..) így csak még inkább depressziós lettem😅 Később egy pár szex sztori alkalmával elvesztettem vele (de nem tudta hogy velem feküdt le gondolatban). Az utána következő csaj, már egy fokkal jobb volt, és vele ténylegesen le is feküdtem.

Most vagyok 19.

2018. okt. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
33
2022. jan. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!