Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Csak úgy a semmiből kezdek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak úgy a semmiből kezdek biszexé válni van ilyen?

Figyelt kérdés
Sziasztok, egyre furább dolog formálódik bennem világ életemben csak a nőkért voltam oda és mai napig undorral tölt el szexuális cselekmény férfival, de egyre többször megnézem a jóképű férfiakat, de nem csak megnézem hanem tetszenek is szóval már már mintha "férfi ideálom" is kialakult volna bennem és már magamban is úgy "beszélek" olyan szavakat használok, hogy jóképű pasi. És ezek a tetszések egyre jobban alakulnak át "vonzóvá". Társkereső alkalmazáson is csak kíváncsiságból átállítottam férfira a keresést aztán ott is csomószor szívesen likeoltam volna 1-2 férfit, de még úgy érzem nem billentem át biszex irányba csak valami mintha mozgolódna.

2018. szept. 15. 19:05
 1/2 anonim ***** válasza:
velem is volt ilyen 16 eves korom kornyeken, akkor en is megijedtem. mint kesobb kiderult csak hormonzavar volt es par honap mulva teljesen elmult, az addig jokepunek velt ferfiak se tudtak tobbet semmit kivaltani belolem es teljesen el is mult az erzes.
2018. szept. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet hormonzavar, ahogy az #1 is írta, de lehet, hogy biszex vagy, és most kezded megismerni magad.
2018. szept. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!