Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért válnak az emberek biszexé?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért válnak az emberek biszexé?

Figyelt kérdés
Azok kötül valóak is akik sosem gondolták maguk sem,hogy ilyennè lesznek!

2017. nov. 27. 13:34
 1/10 anonim ***** válasza:
97%

Őszintén szólva sok oka lehet,de igazából tudományos értelemben még nem igazán fejtették meg a homoszexualitást,biszexualitást.

Szerintem ez abból következik,hogy vallási és társadalmi tabuk kapcsolódnak hozzá.

2017. nov. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
1. Nagyrészt megfejtették ezeket már, csak pont a társadalmi tabuk miatt nem igazán lehet beszélni róla.
2017. nov. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
2. Hol lehet olvasni ezekről a megfejtésekről?
2017. nov. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Maguati fejlődés során a kromoszómákkal alakul ki.
2017. nov. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%
Nem válnak biszexé. Felismerik, hogy biszexek. Nem ugyanaz, aki biszex az mindig is biszex volt és az is lesz.
2017. nov. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
Az ókori görög hitvilág szerint az emberek eredetileg négylábú/négykezű lények voltak, később egy isten (??) kettévágta őket hosszában, azóta keresi egymást a két fél. Amíg az ivarmirigyek hormontermelése nem indul be ill. alacsony szinten marad, addig a szimpátia, vonzódás nem-nélküli, csupán a másik ember, mint társ, játszótárs, hálótárs stb. felé irányul. Ezek a kapcsolatok lehetnek olyan mélyek, hogy egy életen át megmaradnak, ezek a halálig tartó barátságok. Ha az egyébként egymásnak szimpatikus emberek levetkőzik a társadalmi gátlásokat, akkor közöttük nemi cselekményekre is sor kerülhet, ami az összetartozást csak erősíti.
2017. nov. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
70%
Én alapjában heteroszexuális voltam, viszont nagyon sok kudarc ért engem a férfiak részéről. Szinte folyamatosan csak azt kaptam a pasiktól, hogy: "De csúnya vagy! De ronda vagy! Takarodj innen! Bottal se piszkálnálak, stb!" Ettől eléggé elkeseredtem és belekapaszkodtam a lámyokba. Aztán rájöttem, hogy tényleg bejönnek nekem a csajok is, szóval így már biszex lettem. 26/L
2017. nov. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%

#7

Szívesen látnék a "csúnyaságodról" egy képet ruhában, esetleg fürdőruhában.

2017. dec. 1. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Előttem már írták ! Nem válsz biszexé,csak engedsz a kísértésnek és kipróbálod. Saját tapasztalatból tudom.Már 14 évesen szerettem volna egy szép fiúval csókolózni ! De ezt régen TILOS volt. De pár éve, megtettem 55 évesen. Addig titkoltam, és elnyomtam a gondolatát is !
2017. dec. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
utolsó, 55 évesen próbáltad ki először???? de jóóóóó..... akkor van remény, hogy az én 50 éves választottammal is lehet vmi....
2018. szept. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!