Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Már mindent megpróbáltam,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már mindent megpróbáltam, hogy ne csináljam ezt, és hűséges legyek de nem megy. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Biszex nő vagyok. Régen sohasem tudtam ezt kiélni, mert a nők akikbe beleszerettem heterók voltak. Nyilván pasiknak erről nem beszéltem. Felköltöztem pestre a páromhoz, aki lassan gyereket szeretne. Csak az a baj, hogy mióta itt élek, elkezdtem nőkkel ismerkedni és nem tudom abbahagyni, hazudok holott ez nem jellemző rám. De azt érzem, hogy nem tudok női szeretők, szerelmek nélkül élni, talán jobban is vonzanak mint a férfiak, de egy meleg kapcsolatot nem tudok felvállalni. A gyerektémát is emiatt húzom, egyszer abbahagytam, de nem bírtam sokáig. Újra elkezdtem hazudni találkákat szervezni.
2018. aug. 22. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
97%

Nézd, én magam biszex nő vagyok, viszont csak szexuálisan vonz a saját nemem, érzelmileg nem. Tehát nem tudnék úgy érezni egy másik nő iránt.

Viszont a párom, akivel már 13 éve együtt vagyunk, neki már réges-rég elmondtam ezeket a dolgokat. Tehát tudja, hogy ez van. És ő olyan típus, akit egyáltalán nem zavarná, ha egy másik nővel együtt lennék szexuálisan. Ő ezt nem venné megcsalásnak. Ő ilyen. Ő ezt elfogadja. Egyébként volt is rá példa, hogy ő biztatott, amikor alakult egy ilyen együttlétem. Sőt, amikor elmeséltem neki, akkor kifejezetten beindult ettől. Nem ártana ezt átbeszélni a pároddal neked is. Mert lehet, hogy őt sem zavarná ez a dolog. Viszont ha igen, akkor meg nyilván egyértelmű, hogy nem kéne tovább az idejét rabolnod. Ugyanis ő normális kapcsolatra vágyik, gyerekre és nem egy olyan nőre, aki meg mellette másra is vágyik és hazudozik össze-vissza, meg igazából nem is egy férfival vágyik igazán kapcsolatra.

Viszont ha utóbbi áll fenn nálad, akkor azt mondom, hogy ma már sokkal elfogadottabb egy ilyen kapcsolat, tehát ha boldog akarsz lenni, akkor a saját boldogságoddal törődj és ne azzal, hogy ki mit gondol és igen is vállalj fel egy leszbikus kapcsolatot.

2018. aug. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
11%
Szégyelld magad! Csak kihasználod az emberedet. De tudod remek tricikliket lehetne összerakni. Nem kéne hazudnod, a férjed is élvezné.
2018. aug. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%

Beszéld meg vele!

Tényleg!

Ha nem fogadja el, akkor az probléma. Lehet viszont, hogy meglepődsz, és tetszeni fog neki.

2018. aug. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A pároddal le kellene ülnöd megbeszélni ezt a problémát. Ha elfogadja, szerencséd van, ha nem, akkor engedd el, hogy a saját normái szerint élhesse az életét. A sok hazudozásba előbb, utóbb bele lehet bukni.
2018. aug. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát sajnos nehéz lehet, de beszélni kell a barátoddal. Egyetlen lapcsolat se épűlhet hazugságra. De az is kérdés hogy szereted-e Őt vagy csak azért vagy vele mert így kényelmes vagy elfogadott.
2018. aug. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!