Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért mondják, hogy a biszexuá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják, hogy a biszexuális emberek megérzik egymást?

Figyelt kérdés

Olyan esetben, ha mindkét fél heterónak mutatja magát a külvilág felé, miből sejtik meg, hogy a másik is az?

Arra gondolok, amikor mindkét fél vonzódik egymáshoz,

de nem merik kimutatni a másik felé, nehogy esetleg híre menjen a közös baráti körükben a dolognak.

Vannak bizonyos tudatalatti jelzések, amikből érződik?

Vagy miért mondják ezt?

Mert olyan esetben érthető, amikor a felek idegenek, és nem kell attól tartaniuk, hogy kitudódik. Olyankor akár lazán flörtölhetne is egymással, de mi van az előző esetben? Akkor is megérzik valamiből, mert akaratlanul is látszik az emberen? Ha igen, miből?


2018. aug. 19. 12:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert az emberek szeretnek mendemondákban hinni.
2018. aug. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sosem hallottam még ezt, pedig biszex vagyok.
2018. aug. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Szépen lassan eljutunk arra a szintre hogy biszexuálisnak lenni kiváltság mert egy külön hatodik hetedik sőt nyolcadik érzékkel vannak felruházva... Szóval lényegében ilyen szuperhősök vagy mit tudom én...
2018. aug. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát én volt már hogy megéreztem máson hogy ő is vonzódik a lányokhoz, és igazam is volt.Nem tudom honnan de éreztem. Gayradar. Van akinél van De ha belegondolsz egy nem hetero azért csak előbb felismer egy szintén nem heterot mint egy hetero. Szwrintem ez logikus is.
2018. aug. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs, miért mondják ezt. Bi vagyok, de kB. sosincs olyan érzésem másokkal szemben, hogy na ez tuti bi vagy meleg.

Kivéve a hitvány testalkatú, affektáló srácoknál, akiknél mindenki első gondolata az, hogy meleg.

2018. aug. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez szerintem csak melegre szokták mondani. Biszexeknél elég nehéz ... mert ők olyan jeleket adhatnak mintha heterok lennének.


Pl.: Van barátnőjük vagy volt.

2018. aug. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem eddig még sohase sikerült rájönnöm, hogy ki biszex, ki nem.
2018. aug. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én csak sejtem egyik munkatársamról, hogy biszex/meleg. A wc-ben 3 piszoár van (nemtom hogy kell normálisan leírni :D), én a jobb szélsőnél csavartam a répát, ő meg beállt közvetlen mellém (a középsőhöz, úgy, hogy a bal oldalinál nem volt senki) és láttam, hogy megnézi a farkam :D előtte sejtettem, hogy nála is homokszem van a gépezetben, látszik rajta de mégsem, ilyen alfahím típus amúgy, nem gondolnád róla. Na de itt még csak sejtettem. Biztosra most se mondom, hogy az de pár nappal ezelőtt egy srác kezét fogta, úgy sétáltak de csak egy pillanatra és csak én vettem észre :D + a srácról is gyanítom, hogy van benne egy vonóval xD rajta viszont látszik :) ő is kis cuncimókus :3
2018. aug. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!