Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi nők, ti hogy vállaljátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi nők, ti hogy vállaljátok fel, hogy nőt szerettek mások előtt?

Figyelt kérdés
Ez még nekem is új. Beleszerettem egy csajba a melóba. Úgy tűnik jól adtam jelét, ő már tudja hogy tetszik nekem. De hogy vállaljam fel, ha a többi asszony észreveszi? Magyarázkodnom kéne? Hogy viselkedjek, a csaj előtt és a többiek előtt? Nem akarom őt sem kellemetlenségnek kitenni.
2018. aug. 12. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanúgy vállalom fel mint egy leszbikus vagy egy heteró....

Megbeszélem a párommal hogy neki mennyi fér bele. Egyébként meg senkinek semmi köze hozzá.

2018. aug. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Aha
2018. aug. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hm.. Ez ennyire természtes lett? Érdekes.
2018. aug. 12. 21:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Én egyedül otthon nem vállalom fel,mivel még a szüleimmel élek,akik nem tűrnék el.Ha bárki más megkérdi,hogy van-e párom,akkor igennel válaszolok,és megmondom a nevét,nem csinálok nagy ügyet belőle.Nincs okod magyarázkodni,de tagadni se kell,ez a te magánügyed.Amúgy sem hiszem,hogy pellengérre állítva faggatnának,hogy te most a nőket szereted-e vagy sem...
2018. aug. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Megkérdezem,hogy ő felválalja e vagy sem.

És ehhez igazodom.

Nem mintha a munkatársaimnak köze lenne hozzá.

De ha konkrétan kérdezik akkor válaszolok.

2018. aug. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!