Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ez normális? Biszexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Biszexuális lennék? Nagyon kínosnak érzem magam.

Figyelt kérdés
Szócal, eléggé kellemetlen kérdéssel fordulok hozzátok, ezért légyszi csak komoly válaszokat adjatok. Szóval én egy 20 éves srác vagyok, világéletemben csak a lányok iránt vonzódtam, párkapcsolatom is csak lánnyal volt. Viszont mikor kanos vagyok, gyakran érzem úgy hogy fiúk is bejönnek, van hogy önkielégítés közben lánynak képzelem magam és elképzelem hogy fiúval szexelek. De ejakuálás után ez az érzés teljesen eltűnik és utána meg sem fordul a fejemben hogy fiúkkal bármit is csináljak. Elég gyakran fordul ez elő és nem tudom mi van velem, iszonyú kínosan érzem magam, szerintetek biszex lennék? Vagy ez "normális"? Légyszíves csak komoly válaszokat írjatok!

2018. aug. 5. 17:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

"ejakuálás után ez az érzés teljesen eltűnik és utána meg sem fordul a fejemben hogy fiúkkal bármit is csináljak"


Ez teljesen normális. A fiúk esetében a szexuális vágy drasztikusan csökken orgazmus után, és sokan kicsit "undorodnak" is az aktustól amikor túl vannak rajta.


A leírtak alapján van benned biszex hajlam is, amivel semmi gond sincs.


24F

2018. aug. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi, ment a zöld kéz
2018. aug. 5. 18:22
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

Ez teljesen normális

Lehet h biszex vagy de a csajok jönnek be neked jobban

2018. aug. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi neked is! Zöld kéz ment
2018. aug. 5. 18:42
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Nalam is ugyan igy van csak addig tart az egesz utanna mar nem erdekelnek.
2018. aug. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
velem is ez volt, bar en kiprobaltam fiuval es elegge bejott, de hosszutavon maradtam a csajoknal
2018. aug. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vannak érdekes vágyaid. Tied a döntés: kiéled-e őket! :)
2018. aug. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

ahogy mások is írták a biszex vágyak felfedezésekor, még van az emberben egy ellenállás, és mikor elmúlik a szexuális vágy a kielégüléssel, akkor szégyenérzetet érzel. De ezt idővel megtanulod kezelni és akkor elmúlik.


Amúgy valószínűleg biszex vagy,de talán még az sem, vannak átmenetek a heteró és a bi között is, csak erre is legtöbben a biszexet mondák mert jobb kifejezés nincs rá+ amúgy is elég egyszerűen látják az emberek ezeket a dolgokat. De a szexualitás sokkal színesebb és bonyolultabb mint gondolnánk. Itt olvashatsz róla nagyjából: [link]


3-as a bi, te valahol 1-3 között lehetsz de ez idővel derül ki szerintem.

2018. aug. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Koszi a sok hasznos valaszt!
2018. aug. 5. 21:59
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia :)


Biszexuális vagy, ami teljesen normális. Nem egy bi ismerősöm van, néha irigylem őket, nagyobb a választék nekik haha :) Próbálkozz mindkét oldalon, tapasztalat útján jössz rá igazán majd, mit is szeretsz! :) No para 23/f/meleg

2018. aug. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!