Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszes/ leszbikus vagyok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszes/ leszbikus vagyok, vagy csak a hormonok?

Figyelt kérdés
Egy nagyon toleráns családban nőttem fel és a barátiköröm is elég széles. És valahogy mindig is érdekelt a homoszexualitás és annak a pszichológiai része. Mostanában felötlött bennem, hogy mi történne ha megcsókolna egy velem azonos nemű, vagy ha én tenném meg. Egyáltalán nem taszított a gondolat, inkább közönyös volt. Ez azt jelenti, hogy a lányok is vonzanak, vagy csak a hormonok/a közegem miatt gondolom így?

2018. júl. 19. 22:22
 1/6 A kérdező kommentje:
*biszex
2018. júl. 19. 22:23
 2/6 anonim válasza:
Szerintem csak a hormonok...Mindenkit érdekel a tiltott gyümölcs szerintem ez semmi más csak egészséges kíváncsiság! Véleményem szerint egyszer mindenkiben felmerül ez a kérdés úgymond "keresi" a neki megfelelő közeget és bizony-bizony ez a téma is képbe kerül, de nem kell megijedni egy idő után megtalálod a helyed és "lecseng" benned ez az érzés! :)
2018. júl. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom, hány éves vagy, de ahhoz, hogy leszbikus legyél, picit több kell, mint hogy elmorfondírozz, milyen lehet megcsókolni egy lányt. Ha majd éveken keresztül csak lányokkal lesz partnerkapcsolatod és a szex is jó lesz velük, a pasikkal való kapcsolatot pedig egyáltalán nem igényled, na akkor majd vissza lehet térni a témára, addig nem érdemes. :)
2018. júl. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudhatod, amíg nem próbálod ki. Most ezzel nem azt akarom mondani, hogy mindenképp keress egy csajt magadnak, akivel csókolózhatsz, de ha úgy alakul, miért ne?
2018. júl. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kicsit irigyellek a toleráns családod miatt.

Ha téged izgat, hogy milyen lehet egy másik csajjal csókolózni, akkor próbáld ki. Nem leszel tőle se több, se kevesebb. Egy tapasztalattal több lesz, és tudni fogod, hogy vonz-e a továbbiakban, hogy lányokkal csókolózz, esetleg mást is csinálj, vagy nem.

2018. júl. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

a hormonok kb.20éves korodig szolnak bele a dolgokba.


De amúgy is írtad,hogy közönyös (inkább:közönbös a 2szó mást jelent) volt. Ha vonzódnál a saját nemedhez akkor jól esett volna.

Ha a közeg pedig nem full homo,csak toleráns akkor nem sok közük van a szexulis irányultságodhoz.

Egy teljesen homo közegben alkalmazkodsz a többséghez,még ha nem is tudtosan,de vonzana az ellenkező nem.

2018. júl. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!