Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nők! Volt már, hogy azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Volt már, hogy azt állítottátok másnak magatokról, hogy nincs bennetek hajlam az azonos neműek felé, de közben van?

Figyelt kérdés

Ha igen, miért mondtátok, hogy nincs? És akár annak is tagadtad, aki egyébként tetszik? (Azonos nemű)


Érdekelne, mert volt egy ismerősöm, aki ezt állította és később mégis "rámhajtott". Most pedig tetszik valaki (nő), aki szintén ezt állítja, de más az érzésem és lehet csak zavarban volt és azért reagálta ezt egy beszélgetés során. Sima beszélgetésben.. Tehát nem a közeledésemre, hanem csak úgy.


Nagyon érdekelnének válaszok!


30/N



2018. júl. 5. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Engem pl. a nők csakis szexuálisan érdekelnek, kapcsolatot, randit nem tudnék elképzel nővel soha-soha. Szexuálisan is inkább alkalmi, de inkább swinger és többesben. Baráti társaságban nem dörgölöm senki orra alá, hogy voltam már nővel, szóval, igen, volt hogy letagadtam. nem hinném, hogy ez mindenkire tartozna.
2018. júl. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Mert csak kíváncsi vagyok és az nem = a hajlammal. Mellesleg a kipróbálásban a járás vagy a kapcsolat nincsen benne, tehát nem is tartom magam bisexnek, max kíváncsinak.
2018. júl. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Igen, és egész egyszerűen azért mert akkor még nem tudtam hogy van bennem hajlam a lányok felé. Sőt, nem csak hajlam, ugyanúgy vonzódok hozzájuk is ha nem jobban mint a fiúkhoz. Azóta viszont nem igazán titkolom.
2018. júl. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Igen volt már, sőt szerintem lesz is ilyen még. Mivel úgy gondolom, hogy ez nem tartozik mindenkire, mert semmi közük hozzá. Először mindig felmérem a helyzetet és ha úgy érzem hogy az a közeg nem nagyon fogadná jól akkor inkább nem mondok semmit erről. Tehát ez nem is hazugság hanem elhalgatott igazság. Nekem elég annyi ha a baráti köröm tudja. Természetesen egy ilyen helyzetben mint te írtad kérdező felvállalnám max nem jönne össze. Nem lehetséges az, hogy aki tetszik nem merte felválalni akkor? Én még próbálkoznék.
2018. júl. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkoriban tagadtam, amikor még magam sem tudtam elfogadni, ez 16-17 éves korom környékén volt, amikor beleszerettem egy lányba. Eleinte igen, előle is el akartam titkolni az egészet.

Ezen kívül a családban mind a mai napig azt hiszi mindenki, hogy hetero vagyok, pedzegették már nálam a témát korábban, de semmi kedvem a kioktatáshoz, megvetéshez és értetlenkedéshez, amit akkor kapnék, ha bevallanám az igazat.

2018. júl. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

nem érzem feltétlen szükségét a coming out-nak.

és ha érezném akkor sem mindenkinek.

akinek tudni a kell az tudja,de nem ezzel inditok.

2018. júl. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető, hogy lenne olyan szitu, ahol nem vallanék színt, de eddig az olyan beszélgetésekben, ahol ennek volt helye, általában megragadtam az alkalmat, hogy megosszam biszexualitásom tényét annak reményében, hogy hátha valakinek "felcsillan a szeme" az azonos nemből. Eddig sajnos nem jött be ez a fajta passzív próbálkozás. :)
2018. júl. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!