Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexeltetek már olyan fiúval...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexeltetek már olyan fiúval akinek herevisszere volt/van?

Figyelt kérdés

Mit szóltatok hozzá?

Zavart a látványa?


Hány éves volt a fiú?


2018. máj. 1. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Páromnak van. Nem zavart soha egyáltalán. 21L
2018. máj. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az mi?
2018. máj. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ilyen:


[link]

2018. máj. 1. 21:53
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem nem szexeltem. Nem is szexelnék... Ez nagyon csúnya és nem hiszem,hogy egészséges.
2018. máj. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez azért nem ilyen egyszerű. Amit képen látsz, az bizony a durva eset. Nekem is van baloldali enyhe herefájdalmam időnként, ami átmegy az alhasra olykor, vagy deréktájra, néha vesére. Viszont az enyémből semmi sem látszik kívülről. Amióta átléptem a 25-öt szinte majdnem teljesen elmúltak a tünetek. A műtét is kockázatos, mivel lehetnek szövődmények, szóval csak akkor ajánlott műteni tudtommal, ha az már erősen az életminőség rovására megy. Ha egy nőnek nem mondanám el, hogy nekem ilyen van, soha nem venné észre, még szerintem tapizás után sem. Amúgy meg ez nem fertőző. Ha most lefekszel valakivel, akinek a lábszára visszeres, akkor ettől még a te lábaid nem lesznek azok.
2018. máj. 2. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5-ös,ne nézz már hülyének. Tudom,hogy nem fertőző,de azt hallottam,hogy az egyénre nézve nem túl jó dolog. Ennyi. Amúgy ha a Kérdezőnek olyan van,mint a képen az igenis gusztustalan. Nem a tiéd érdekelt. Ha neked nem látszik akkor jó neked,de ha valakinek olyan,mint a képeken akkor hozzá se mernék érni. Így tudtad értelmezni a válaszom? Ennél egyszerűbben nem megy.
2018. máj. 2. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szerencsére már nincs mert megmutottek, és már normálisan néz ki. De előtt ilyen rondan nézett ki, meg az orvos is azt mondta rá.
2018. máj. 2. 09:23
 8/8 anonim ***** válasza:
6-os nem néztelek hülyének, csak kicsit félreérthető volt a nem egészséges jelző, hogy az egyébként neked mit számítana. Ha a puszta kinézet zavar azt megértem, csak a másik fele nem volt világos.
2018. máj. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!