Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, volt már olyan nyaralá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már olyan nyaralásotok, hogy több férfival is szexeltetek, vagy pettingeltetek?

Figyelt kérdés
Hogy történt? Mennyi idő alatt? Hánnyal szexeltetek és hánnyal pettingeltetek? Hány évesek voltatok és mennyi a partnerek?
2018. ápr. 15. 14:46
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
A Balatonon összeismerkedtem német pasikkal és mivel én is tudok németül megértettük egymást fél óra alatt és egy egész éjszakát a nyaralómban töltöttük. Összesen 4-en voltak én voltam egyedül a csaj. 23 vagyok és a pasik 25-16. :)
2018. ápr. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
*26
2018. ápr. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
nekem két évvel ezelőtt volt, hogy egyszerre két pasival voltam együtt. Ez is egy vidéki nyaralóban történt Cserépfaluban. Én ismertem mindkét srácot már, nem voltak idegenek. Persze sejtettem már az odafelé uton, hogy itt fog történni más is, nem csak sütögetés. Nem bántam meg, nagyon jó volt. Ez az első éjszaka megtörtént már, aminek lett folytatása is. én 21 éves voltam, a srácok akkor ha jól tudom 23.
2018. ápr. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Csajoknak szívesen mesélek ☺ 30/F.
2018. ápr. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

Én nem nyaraláson, hanem egy nyári kirándulás félén.

Fiú unokatesóm hívott meg, hogy menjek velük.

Gruppen szex lett a vége (nem voltam egyedül lányként).

2018. ápr. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Horvátországban volt az h 2 nap alatt 4 fiúval voltam. Mindkét este egyszerre kettővel. Felejthetetlen élmény de akkoriban még nagyon fiatal voltam és iszonyat szexéhes. Persze most is de a párom segít ezen :D
2018. ápr. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
Egyszer egy komolyabb hetvegen pentek es szombat este 7 fiut elegitettem ki oralisan es ezen kivul pentek este edesharmas szombat este mar 4en voltunk en egyedul lany :) 18L
2018. máj. 26. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
32 voltam egy èjszaka 3 pasi a fèrjemen kivűl de csak orálisan elègìtetem ki őket párom haverjai voltak 34 35 èvesek.
2018. máj. 26. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az utolsó előtti persze hogy nem nô....
2018. máj. 26. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!