Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Azt álmodtam, hogy a barátomma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt álmodtam, hogy a barátommal szexelek. Bi lennék?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy a barátommal szexelek. És nem is volt rossz, de nem érzem, hogy elnyomnék bármit. Miért álmodtam ezt? Milyen pszichológiai előzménye van ennek?

Mindketten fiúk vagyunk. 19, és 17



2018. jún. 30. 09:55
 1/7 anonim ***** válasza:
19%
Kivanod a lukat
2018. jún. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer azt álmodtam, hogy lefejeznek. Halott lennék?
2018. jún. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1, Azért ha ilyen egyszerű lenne rájöttem volna... De előtte se gondoltam rá, azóta se vertem ki/fantáziáltam
2018. jún. 30. 10:00
 4/7 anonim ***** válasza:
Milyen szerepben voltál te közben? Te dugtad? vagy fordítva?
2018. júl. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor az ember álmodik akkor eltűnnek a gátlásai elve és minden hasonló. Ezért ha álmodsz akkor simán lefeküdnél a húgoddal még akkor is ha a valóságban nem tennéd meg mert a húgod. Ezért szerintem van egy pöppentyűnyi bisex hajlamod de nagyon mini ha csak ugy nem fantáziálgatsz ébren. Azt ajánlom sz*rd le és felejtsd el ezt az álmot mert nem hinném hogy "nagyon" bisex lennél.
2018. júl. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
4, Én őt
2018. aug. 21. 02:10
 7/7 anonim ***** válasza:

4-es vagyok

Elmeséled hogy hogyan történt? :)

2018. aug. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!