Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » A gyerekkori barátommal...

A gyerekkori barátommal álmodtam. Jelent ez vmit?

Figyelt kérdés

Óvis koromban lettünk legjobb barátok egészen kisiskolás koromig minden hétvégén együtt voltunk. Ebből később egy kis szerelem féleség lett de nem túl komoly. Elköltöztem, így még kevesebbet találkoztunk, majd egyre kevesebbet.


Sokszor látom őt, mindig köszönünk egymásnak, néha beszélgetünk Facebookon. A szülinapomkor is felköszöntött, haza kísért a suliból is, és megkérdezte hogy szingli vagyok e.


Szóval az álmomba az volt, hogy átjött hozzám, és megkérdezte mégis mikor akarok vele találkozni, most hogy vissza költöztem, aztán bejött beszélt a szüleimmel és amikor kettesbe maradtunk ölelgetett és felemelt de nem emlékszem mit mondott. Utána elment és ekkor felébredten

Az lenne a kérdésem hogy ez jelent e valamit vagy bármit?

15/L


2017. aug. 30. 12:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Persze, hogy jelent. Odáig meg vissza vagy a lányért, azért álmodsz vele kapcsolatban ilyet :D A vele kapcsolatos vágyaidat tükrözte az álmod.
2017. szept. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!