Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nem tudom mit érzek, most...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit érzek, most akkor biszex vagyok?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok. Mindig is a lányok tetszettek. Ezt úgy kell elképzelni hogy a leghisztisebb lány is előbb megtetszett mint egy pasi. Leszbikusnak is tartottam magam. Mostanában viszont megváltoztak az érzéseim....Élőben nem, de ha filmekben látok egy nagyon-nagyon helyes és rosszfiús pasit, akkor dobban egyet a szívem, szexuálisan megkívánom őt! Viszont ez csak szexuális vonzalom, kapcsolatot nem tudok elképzelni pasival, az életemet is egy nő mellett tudom elképzelni.

De ha nagy ritkán, a leghelyesebb pasik közül megtetszik egy-kettő szexuálisan, akkor valamilyen szinten biszex vagyok nem?

Az ilyen nagyon szexi pasiknál se gondolkodok el azon hogy vajon milyen lehet vele párkapcsolatban élni, meg hogy hogy fog kinézni öregen meg hogy milyen belső tulajdonságai vannak, csak azt képzelem el ahogy falnak nyom és vadul csókolózunk!

Ellenben ha megtetszik egy lány, akkor az egész életemet elképzelem vele....

Szóval fogalmam sincs mit akarok, vagy mit érzek....Ez már biszexualitás vagy csak kiváncsiság mert még nem voltam soha pasival?



2018. jún. 26. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg biszex vagy, de a nők sokkal jobban vonzanak. Erről szól a Kinsey-skála is.

[link]

2018. jún. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát ez elég érdekes, akkor azt hiszem én 5-ös vagyok!
2018. jún. 26. 18:47
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak egy szemernyit is,de vonzódsz egyes férfiakhoz,akkor biszexuális vagy.
2018. jún. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!