Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Budapesti 18 éves fiú vagyok....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesti 18 éves fiú vagyok. Testi vágyat érzek más fiúk iránt, de kipróbálni még nem mertem. Biszex lennék? Hasonló korú fiúk?

Figyelt kérdés

2016. jan. 3. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
1x probáld ki, lehet tetszene
2016. jan. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha lánynál is érzed, ezt a testi vágyat, akkor igen :)
2016. jan. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
valószínű van benned bi hajlam. egy probát megér hogy vajon egy fiu után mit érzel, jó volt e a dolog.
2016. jan. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a többiek is mondják, ki kell próbálnod mind a két oldalt, különben MI nem tudjuk eldönteni. Ha neked tetszik, akkor válaszoltál is a kérdésedre. :)


Én ebben is úgy vagyok, hogy 1x élünk, mindent ki kell próbálni, még ha hülyeség is. (bizonyos kereteken belül) :D

2016. jan. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló szituban vagyok, csak partnerem nincs, aki benne lenne ilyesmiben.

22/F

2016. febr. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!